iBackupBot logo  iBackupBot 5.0.7

ibackupbot_setup.exe
5.7 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

iBackupBot, Apple cihazlarınız üzerinden almış olduğunuz yedek dosyalarının yönetimini yapmanıza olanak sağlayan farklı bir dosya yöneticisidir. iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınızın üzerinden iTunes yardımıyla aldığınız yedek dosyalarını görüntüleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve dışarı aktarabileceğiniz iBackupBot, yedek dosyaları üzerinde çalışmanıza olanak sağlar.

Alınan yedek dosyaları içerisinde yer alan metin mesajları, arama geçmişi, notlar, resimler ve videolar gibi içerikleri görüntülemek veya üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız, iBackupBot bu noktada yardımınıza koşuyor. Program yardımıyla en kısa zamanda yedek dosyaları içerisinde yer alan içerikleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve basit bir arayüze sahip olan iBackupBot ana penceresi üzerinde istediğiniz tüm içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz butonlar yer almaktadır.

Eğer bir Apple cihaz sahibiyseniz ve yedekleme işlemlerini düzenli olarak yapıyorsanız, iBackupBot'u mutlaka kullanmanızı öneriyorum.


Etiketler:

iphone yedekleme

iBackupBot indir
iBackupBot Resimli Anlatim


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Mp3 İndirme Programı

Mp3 İndirme Programı

Ücretsiz MP3 indirme programı