iBackupBot indir iBackupBot 5.0.7

ibackupbot_setup.exe
5.7 MB
Dil en
lisans:  Deneme Sürümü
Hit(Buay):1 Hit 30
iphone yedekleme; iBackupBot, Apple cihazlarınız üzerinden almış olduğunuz yedek dosyalarının yönetimini yapmanıza olanak sağlayan farklı bir dosya yöneticisidir. iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınızın üzerinden iTunes yardımıyla aldığınız yedek dosyalarını görüntüleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve dışarı aktarabileceğiniz iBackupBot, yedek dosyaları üzerinde çalışmanıza olanak sağlar.

Alınan yedek dosyaları içerisinde yer alan metin mesajları, arama geçmişi, notlar, resimler ve videolar gibi içerikleri görüntülemek veya üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız, iBackupBot bu noktada yardımınıza koşuyor. Program yardımıyla en kısa zamanda yedek dosyaları içerisinde yer alan içerikleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve basit bir arayüze sahip olan iBackupBot ana penceresi üzerinde istediğiniz tüm içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz butonlar yer almaktadır.

Eğer bir Apple cihaz sahibiyseniz ve yedekleme işlemlerini düzenli olarak yapıyorsanız, iBackupBot'u mutlaka kullanmanızı öneriyorum.

iBackupBot 5.0.7,iphone yedekleme


Etiketler: iphone yedekleme, iBackupBot indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme