iBackupBot logo iBackupBot 5.0.7

ibackupbot_setup.exe
5.7 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

iBackupBot, Apple cihazlarınız üzerinden almış olduğunuz yedek dosyalarının yönetimini yapmanıza olanak sağlayan farklı bir dosya yöneticisidir. iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınızın üzerinden iTunes yardımıyla aldığınız yedek dosyalarını görüntüleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve dışarı aktarabileceğiniz iBackupBot, yedek dosyaları üzerinde çalışmanıza olanak sağlar.

Alınan yedek dosyaları içerisinde yer alan metin mesajları, arama geçmişi, notlar, resimler ve videolar gibi içerikleri görüntülemek veya üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız, iBackupBot bu noktada yardımınıza koşuyor. Program yardımıyla en kısa zamanda yedek dosyaları içerisinde yer alan içerikleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve basit bir arayüze sahip olan iBackupBot ana penceresi üzerinde istediğiniz tüm içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz butonlar yer almaktadır.

Eğer bir Apple cihaz sahibiyseniz ve yedekleme işlemlerini düzenli olarak yapıyorsanız, iBackupBot'u mutlaka kullanmanızı öneriyorum.

iBackupBot Resimli Anlatim


Bootice

Bootice

disk yedekleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma