HomeGuard Activity Monitor indir HomeGuard Activity Monitor 9.6.3

HomeGuard-Setup.exe
5.5 MB
Dil en
lisans:  Deneme Sürümü
HomeGuard, bilgisayarın arka planında sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcıların çevrimiçi olarak internet üzerinde ve çevrimdışı olarak bilgisayar üzerinde neler yaptığını takip eden bir güvenlik programıdır.

Ziyaret edilen tüm web siteleri, başlatılan tüm mesajlar, gönderilen ve alınan tüm mesajlar, basılan klavye tuşları ve çok daha fazlası program tarafından takip edilir ve kaydedilir. Aynı zamanda program belirli zaman aralıklarında ekran görüntüleri alarak, sonrasında alınan bu ekran görüntülerini galeri şeklinde sistem yöneticisine sunar.

Program yardımıyla istediğiniz web sitelerini ve uygulamaları engelleyebileceğiniz gibi isterseniz engellenmiş olan web sitelerine veya uygulamalara erişmeye çalışan kullanıcılara uyarı mesajlarıda gönderebilirsiniz. Ayrıca isterseniz uygulama ve internet kullanma sürelerini de kısıtlama şansına sahipsiniz.

Kurulum sırasında belirleyeceğiniz yönetici parolasını bilmeyen birinin herhangi bir şekilde programa ulaşması veya programı karıştırması söz konusu değildir.

Özellikle ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar üzerindeki aktivitelerini takip edebilecekleri ve uygunsuz olduğunu düşündükleri içerikleri filtreleyebilecekleri Homeguard, gerçekten alanındaki en başarılı programlardan bir tanesidir.

HomeGuard Activity Monitor

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı