HomeGuard Activity Monitor logo HomeGuard Activity Monitor 9.6.3

HomeGuard-Setup.exe
5.5 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

HomeGuard, bilgisayarın arka planında sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcıların çevrimiçi olarak internet üzerinde ve çevrimdışı olarak bilgisayar üzerinde neler yaptığını takip eden bir güvenlik programıdır.

Ziyaret edilen tüm web siteleri, başlatılan tüm mesajlar, gönderilen ve alınan tüm mesajlar, basılan klavye tuşları ve çok daha fazlası program tarafından takip edilir ve kaydedilir. Aynı zamanda program belirli zaman aralıklarında ekran görüntüleri alarak, sonrasında alınan bu ekran görüntülerini galeri şeklinde sistem yöneticisine sunar.

Program yardımıyla istediğiniz web sitelerini ve uygulamaları engelleyebileceğiniz gibi isterseniz engellenmiş olan web sitelerine veya uygulamalara erişmeye çalışan kullanıcılara uyarı mesajlarıda gönderebilirsiniz. Ayrıca isterseniz uygulama ve internet kullanma sürelerini de kısıtlama şansına sahipsiniz.

Kurulum sırasında belirleyeceğiniz yönetici parolasını bilmeyen birinin herhangi bir şekilde programa ulaşması veya programı karıştırması söz konusu değildir.

Özellikle ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar üzerindeki aktivitelerini takip edebilecekleri ve uygunsuz olduğunu düşündükleri içerikleri filtreleyebilecekleri Homeguard, gerçekten alanındaki en başarılı programlardan bir tanesidir.

HomeGuard Activity Monitor


Turkojan

Turkojan

uzaktan bilgisayarları yönetme
UltraSurf

UltraSurf

Engelli Sitelere Giriş Programı
Spotflux

Spotflux

engelli sitelere giriş
UnHackMe

UnHackMe

Trojan ve Rootkits Silme Programı
Aircrack-ng

Aircrack-ng

Trojan ve Rootkits Silme Programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama