HomeGuard Activity Monitor logo HomeGuard Activity Monitor 9.6.3

HomeGuard-Setup.exe
5.5 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

HomeGuard, bilgisayarın arka planında sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcıların çevrimiçi olarak internet üzerinde ve çevrimdışı olarak bilgisayar üzerinde neler yaptığını takip eden bir güvenlik programıdır.

Ziyaret edilen tüm web siteleri, başlatılan tüm mesajlar, gönderilen ve alınan tüm mesajlar, basılan klavye tuşları ve çok daha fazlası program tarafından takip edilir ve kaydedilir. Aynı zamanda program belirli zaman aralıklarında ekran görüntüleri alarak, sonrasında alınan bu ekran görüntülerini galeri şeklinde sistem yöneticisine sunar.

Program yardımıyla istediğiniz web sitelerini ve uygulamaları engelleyebileceğiniz gibi isterseniz engellenmiş olan web sitelerine veya uygulamalara erişmeye çalışan kullanıcılara uyarı mesajlarıda gönderebilirsiniz. Ayrıca isterseniz uygulama ve internet kullanma sürelerini de kısıtlama şansına sahipsiniz.

Kurulum sırasında belirleyeceğiniz yönetici parolasını bilmeyen birinin herhangi bir şekilde programa ulaşması veya programı karıştırması söz konusu değildir.

Özellikle ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar üzerindeki aktivitelerini takip edebilecekleri ve uygunsuz olduğunu düşündükleri içerikleri filtreleyebilecekleri Homeguard, gerçekten alanındaki en başarılı programlardan bir tanesidir.

HomeGuard Activity Monitor


İmzager MİM

İmzager MİM

tübitak elektronik imza oluşturma
UltraSurf

UltraSurf

Engelli Sitelere Giriş Programı
Vatos Ajan

Vatos Ajan

Engelli Sitelere Giriş Programı
Psiphon 3

Psiphon 3

yasaklı sitelere girme
logoxnet

logoxnet

engelli sitelere giriş programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü