HitFilm Express indir HitFilm Express 16.0

_x64_16.0.10807.58344.msi
403 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

HitFilm Express, profesyonel düzeyde VFX araçları ve harika içerikler, filmler veya oyun videoları hazırlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır.


Yeni başlayanlar, film öğrencileri, oyuncular, YouTuber'lar veya bütçesi olmayan herhangi bir reklam öğesi için mükemmeldir.
HitFilm Express, iş akışınızı bir sonraki seviyeye taşır. Amatörlere ve profesyonellere bir projeyi sonuna kadar görmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayan çok çeşitli özellikleri sorunsuz bir şekilde birleştirir.

Birleşik zaman çizelgeleri: İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, bir tarayıcıda yaptığınız gibi bir sekmeden diğerine geçin. Birinde düzenleyin, diğerinde birleştirin ve başka bir yazılım parçası yüklemenize gerek kalmadan editöre geri dönün.
Kişiselleştirilebilir iş istasyonu: İhtiyacınız olan şeylere erişim sağlamak ve ihtiyacınız olmayan paneller tarafından dikkatinizi dağıtmamak için katlanabilir ve genişletilebilir panelleri kullanarak arayüzünüzü ayarlayın. Kişisel arayüzünüz daha sonra varsayılan düzeniniz olarak kaydedilebilir.
Renk kodlaması: Klip ve parça etiketleme, çekimler, müzik ve video arasında daha kolay ayrım yapabilmeniz için çekimlerinizi renklerle kodlama özgürlüğü sağlar. Yaratıcı sürecinize biraz düzen verin.
Kişiselleştirilmiş oynatma: Oynatma kalitenizi ve duraklatılmış kalitenizi özelleştirebilirsiniz. Bu, düzenleyicide ve düzelticide gerçekten hızlı oynatma deneyimi yaşamanızı sağlar, gecikmeleri önler ve düzenlemeleri / kesmeleri zamanlamayı çok daha kolay hale getirir. Yalnızca farklı bir kalitede oynatmakla kalmaz, aynı zamanda bu kaliteyi görüntüleyicideki menüden de kontrol ederek daha hızlı ve daha hızlı düzenlemeler yapmanızı sağlar.
HitFilm Express

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması