HiNative logo  HiNative 15.7.0

ios (IPA)
127 MB

Dil tr en de ru cn

lisans:  Ücretsiz

HiNative dil öğrenenler için bir soru ve cevap topluluğudur.

Soru sor ve dil öğrenimini geliştirmek için yerlilerle konuş!

-Ses yüklemeleri: Telaffuzunun doğru olup olmadığını bilmek ister misin? Bir dildeki spesifik bir aksana mı meraklısın? Yaklaşan gezin için ilgin dışındaki bir dilde çabuk ifadelere mi ihtiyacın var? Şimdi bu mümkün! Kendi sesinle sor ve cevap ver! Dünya seni duysun!

-Önceden belirlenmiş soru formatları: Tek bilmen gereken yardıma ihtiyacın olan kelimeleri, ifadeleri ya da cümleleri bilmek. Bu formatlar anında soru sormanı sağlayacak ama onların soruları daha kolay cevaplamasına yardımcı olmak için kullanıcılarımızın kendi dillerinde gösterilecektir.

-Resim kullanarak sor: Bir şeyi nasıl soracağından emin değil misin? Problem değil! Bazı soruların resimle sorulması daha iyidir, örneğin bir menü ya da etiket hakkında sorarken.

-Tavsiye ve öneriler al: Yakın gelecekte seyahat mi ediyorsun? O ülkede yaşayan insanlarla irtibat kur ve böylece daha önce hiç yapmadığın şekilde tecrübe etmiş ve herhangi bir problemi önlemiş olursun.

Bir sözlük ya da web araştırması sana kişiselleştirilmiş örnek cümleler verebilir mi? Takip eden sorularını cevaplayabilir mi? Telaffuzunu düzeltebilir mi? HiNative yapabilir! Sana dil öğrenmek için en iyi kaynağı sunuyoruz: ana dili olarak konuşanları! Aynı zamanda sende kendi ana dilinde diğerlerine yardımcı olabilirsin!

Hinative yeni bir dil öğrenme şeklini kesinlikle değiştirecek, özelliklerimiz sana daha önce yaşamadığın bir tecrübe yaşatacak:

HiNativ'in 120'nin üzerinde dil desteği ile tüm dünya parmaklarının ucunda. Birbirine yardım ederek öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

HiNative bir Lang-8 uygulaması, ki Lang-8 dünya çapında bir milyondan fazla kullanıcısı bulunan en başarılı ve popüler dil öğrenme sitelerinden birisi.

[HiNative Premium Aboneliği Hakkında]
HiNative'in iOS versiyonu sonunda bazı çok kullanışlı özelliklerle çıktı!
Tüm HiNative içeriğine ulaşabilirsin.
Etiketler:

HiNative indir

dil öğrenme ios için
HiNative HiNative HiNative


Babbel

Babbel

ios için yabancı dil öğrenme
EBA

EBA

iphone için eba uygulaması
Tandem Language Exchange

Tandem Language Exchange

karşılıklı dil öğrenme
alQuran

alQuran

iphone için kuran okuma
Memrise

Memrise

iphone için yabancı dil öğrenme
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program