High Quality Photo Resizer indir High Quality Photo Resizer 6.0

prsetup.exe
2.8 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
toplu resim boyutlandırma; Resimlerinizi toplu ve kalitelli olarak boyutlarını değiştirebildiğiniz bir resim boyut değiştirme programı. Programın arayüzü kolayca kullanabileceğiniz şekilde düzenlenmiş ve içerisindeki sihirbaz sayesinde dosyalarınızı eklemek çok hızlı bir şekilde başarılıyor.
 Ayrıca sürükle bırak desteği de toplu işlemler için büyük kolaylıklar sağlıyor. Dosyalarınızı seçtikten sonra dönüştürme çıktılarının yerleştirileceği klasörü seçiyorsunuz ve hangi formata dönüştürmek istediğinizi seçiyorsunuz. Jpg, png, gif, bmp ve diğer temel resim formatları desteklenenler arasında yer alıyor. Dosyanızın boyutlarını değiştirmek istediğinizde oran orantısını bozmadan kolayca piksel boyutu üzerinde değişiklik yapabiliyor ve yine toplu şekilde işlenmesini sağlayabiliyorsunuz. İçerisinde mobil cihazlardaki fotoğraf uygulamalarında olduğu gibi bazı efektler de barındıran program böylece fotoğraflarını renklendirmek isteyenler için toplu bir çözüm sunuyor.
İşlemler tamamlanmadan önce önizlemelerini görebilmeniz de işinizi kolaylaştıracaklar arasında yer alıyor. Pek sistem kaynağı harcamayan programı kullanmak isteyeceğinizi düşünüyorum.

High Quality Photo Resizer 6.0,toplu resim boyutlandırma


Etiketler: toplu resim boyutlandırma, 133x171 e okul resim yükleme, e okul öğrenci resim yükleme, High Quality Photo Resizer indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma