Hidden Files Toggle indir Hidden Files Toggle 1.2

dden%20Files%20Toggle.exe
428 KB
Dil en
lisans:  Açık Kaynak Kod
Hidden Files Toggle programı, bilgisayarınızda bulunan gizli dosya ve klasörleri kolayca görüntülemenizi veya yeniden tamamen gizlemenizi sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Windows'un gizli dosya özelliği ile pek çok dosyayı gizleyebilirsiniz ancak yeniden görüntüleme yapabilmek için klasör ayarlarına girerek gizli dosyaların görünümünü açmanız gerekir.

Hidden Files Toggle sayesinde klasör ayarlarına giriş yapmadan direkt olarak bilgisayarın sağ tık menüsünden faydalanarak bu ayarı açıp kapatmak mümkün hale geliyor. Kurulumu çok kolay olan ve hızlıca tamamlanan programın kullanımı da bir o kadar basit ve sağ tık menünüze eklenen butonları kullanarak işlemleri tamamlamak mümkün hale geliyor.

Temel olarak dosya bulma işlemlerinizi biraz daha hızlandırabilen program, elbette gizli dosyalar özelliğini pek kullanmıyorsanız işinize yaramayacaktır. Fakat bilhassa çocuklardan dosyalarını gizlemek isteyen fakat sıkı şifreleme programlarını da kullanmak istemeyenlerin tercih edeceğine inanıyorum.

Herhangi bir sınır ya da kullanım limiti
Etiketler: dosya gizleme şifreleme , Hidden Files Toggle indir

Gregory Snell indir Bak
Hidden Files Toggle indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

dcm4che

hastane cd lerini açma