herdProtect indir herdProtect 1.0.3.8

herdProtectScan_Setup.exe
2.2 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 21
bulut teknolojili antivirüs;

Bulut teknolojini kullanan bu güvenlik programı bir çok antivirüs uygulamasıyla bilgisayarınızı taratabililirsiniz. Bu uygulamanın en büyük avantajı bir çok antivirüsün veritanını kullanmış olursunuz.

HerdProtect ise bu konuya oldukça ilginç bir yaklaşım getiren uygulamalardan birisi. Zira sadece bir virüs veritabanından faydalanmak yerine tam olarak 68 farklı virüs yazılımı firmasının veritabanında arama yapabiliyor ve bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tarayabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızı bilinen tüm güvenlik sistemlerine göre taratabiliyor, dosyalarınızın güvenliklerinden emin olabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve tek yapmanız gereken içerisinde yer alan yeşil tarama butonuna basmak. Hem taşınabilir sürümü hem de tam sürümü olması ise tercih seçeneklerinizi arttırıyor.

HerdProtect ücretsiz olarak sunulduğu için pahalı tarayıcı programlara da ihtiyaç duyulmuyor. Zira bütün diğer virüs veritabanlarını programı kullanarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün bu işe yarar yönleri dikkate alındığında, herdProtect'in kesinlikle denenmesi gereken güvenlik yazılımlarından birisi olduğu ortada.

herdProtect 1.0.3.8,bulut teknolojili antivirüs


Etiketler: bulut teknolojili antivirüs, birden çok antivirüs ile taratma, herdProtect indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu