herdProtect indir herdProtect 1.0.3.8

herdProtectScan_Setup.exe
2.2 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Bulut teknolojini kullanan bu güvenlik programı bir çok antivirüs uygulamasıyla bilgisayarınızı taratabililirsiniz. Bu uygulamanın en büyük avantajı bir çok antivirüsün veritanını kullanmış olursunuz.

HerdProtect ise bu konuya oldukça ilginç bir yaklaşım getiren uygulamalardan birisi. Zira sadece bir virüs veritabanından faydalanmak yerine tam olarak 68 farklı virüs yazılımı firmasının veritabanında arama yapabiliyor ve bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tarayabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızı bilinen tüm güvenlik sistemlerine göre taratabiliyor, dosyalarınızın güvenliklerinden emin olabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve tek yapmanız gereken içerisinde yer alan yeşil tarama butonuna basmak. Hem taşınabilir sürümü hem de tam sürümü olması ise tercih seçeneklerinizi arttırıyor.

HerdProtect ücretsiz olarak sunulduğu için pahalı tarayıcı programlara da ihtiyaç duyulmuyor. Zira bütün diğer virüs veritabanlarını programı kullanarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün bu işe yarar yönleri dikkate alındığında, herdProtect'in kesinlikle denenmesi gereken güvenlik yazılımlarından birisi olduğu ortada.

herdProtect

Mailim Görünsün

Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu