herdProtect logo herdProtect 1.0.3.8

herdProtectScan_Setup.exe
2.2 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Bulut teknolojini kullanan bu güvenlik programı bir çok antivirüs uygulamasıyla bilgisayarınızı taratabililirsiniz. Bu uygulamanın en büyük avantajı bir çok antivirüsün veritanını kullanmış olursunuz.

HerdProtect ise bu konuya oldukça ilginç bir yaklaşım getiren uygulamalardan birisi. Zira sadece bir virüs veritabanından faydalanmak yerine tam olarak 68 farklı virüs yazılımı firmasının veritabanında arama yapabiliyor ve bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tarayabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızı bilinen tüm güvenlik sistemlerine göre taratabiliyor, dosyalarınızın güvenliklerinden emin olabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve tek yapmanız gereken içerisinde yer alan yeşil tarama butonuna basmak. Hem taşınabilir sürümü hem de tam sürümü olması ise tercih seçeneklerinizi arttırıyor.

HerdProtect ücretsiz olarak sunulduğu için pahalı tarayıcı programlara da ihtiyaç duyulmuyor. Zira bütün diğer virüs veritabanlarını programı kullanarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün bu işe yarar yönleri dikkate alındığında, herdProtect'in kesinlikle denenmesi gereken güvenlik yazılımlarından birisi olduğu ortada.

herdProtect


Smart Virus Remover

Smart Virus Remover

usb bellek virüs temizleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı