herdProtect logo herdProtect 1.0.3.8

herdProtectScan_Setup.exe
2.2 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Bulut teknolojini kullanan bu güvenlik programı bir çok antivirüs uygulamasıyla bilgisayarınızı taratabililirsiniz. Bu uygulamanın en büyük avantajı bir çok antivirüsün veritanını kullanmış olursunuz.

HerdProtect ise bu konuya oldukça ilginç bir yaklaşım getiren uygulamalardan birisi. Zira sadece bir virüs veritabanından faydalanmak yerine tam olarak 68 farklı virüs yazılımı firmasının veritabanında arama yapabiliyor ve bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tarayabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızı bilinen tüm güvenlik sistemlerine göre taratabiliyor, dosyalarınızın güvenliklerinden emin olabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve tek yapmanız gereken içerisinde yer alan yeşil tarama butonuna basmak. Hem taşınabilir sürümü hem de tam sürümü olması ise tercih seçeneklerinizi arttırıyor.

HerdProtect ücretsiz olarak sunulduğu için pahalı tarayıcı programlara da ihtiyaç duyulmuyor. Zira bütün diğer virüs veritabanlarını programı kullanarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün bu işe yarar yönleri dikkate alındığında, herdProtect'in kesinlikle denenmesi gereken güvenlik yazılımlarından birisi olduğu ortada.

herdProtect


CCleaner

CCleaner

Sistem Temizleme Programı.
RAV AntiVirus Desktop

RAV AntiVirus Desktop

Sistem Temizleme Programı.
Rising Antivirus Free Edition

Rising Antivirus Free Edition

ücretsiz antivirüs
Microsoft Safety Scanner

Microsoft Safety Scanner

kötü amaçlı yazılım kaldırma
Amiti Antivirus

Amiti Antivirus

ücretsiz antivirüs programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü