HDD Raw Copy Tool indir HDD Raw Copy Tool 1.10

HDDRawCopy1.10Setup.exe
770 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
HDD Raw Copy programı, özellikle sık sık sabit diskiyle ilgili sorun yaşayanların kullanabilecekleri ve verilerini kurtarabilecekleri, yedekleyebilecekleri araçlar arasında yer alıyor. Program direkt olarak bir sabit diski diğer bir sabit diske birebir aynısı olacak şekilde kopyalamanıza yarıyor ve böylece Windows kurulumu da dahil olmak üzere harddiskinizin bir kopyasını yaratabiliyorsunuz.

Sabit diskiniz hangi arayüzü kullanırsa kullansın kullanabileceğiniz uygulama sayesinde USB sabit diskleriniz ya da flash disklerinizi bile aynı şekilde kopyalayabilirsiniz. Boot sektörü de dahil olmak üzere disk üzerinde yer alan her bilgiyi hiç bir değişikliğe uğramadan kopyalaması sayesinde aynı diskten elinizde iki tane oluyor.

Ayrıca, sabit diskinizde iki veya daha fazla biçimlendirilmiş bölüm olsa dahi bu bölümleri de kopyalaması sayesinde yedek için diğer bölümlere attığınız bilgileriniz de her zaman sizinle oluyor. Disklerdeki bozuk sektörleri atlayan ve böylece sorunlu kısımları kopyalamayan program neredeyse tüm bilinen sabit disk üreticilerinin ürünleri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.


Etiketler: harddisk yedekleme , HDD Raw Copy Tool indir

HDDGURU indir Bak
HDD Raw Copy Tool indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu