HDD Raw Copy Tool logo HDD Raw Copy Tool 1.10

HDDRawCopy1.10Setup.exe
770 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

HDD Raw Copy programı, özellikle sık sık sabit diskiyle ilgili sorun yaşayanların kullanabilecekleri ve verilerini kurtarabilecekleri, yedekleyebilecekleri araçlar arasında yer alıyor. Program direkt olarak bir sabit diski diğer bir sabit diske birebir aynısı olacak şekilde kopyalamanıza yarıyor ve böylece Windows kurulumu da dahil olmak üzere harddiskinizin bir kopyasını yaratabiliyorsunuz.

Sabit diskiniz hangi arayüzü kullanırsa kullansın kullanabileceğiniz uygulama sayesinde USB sabit diskleriniz ya da flash disklerinizi bile aynı şekilde kopyalayabilirsiniz. Boot sektörü de dahil olmak üzere disk üzerinde yer alan her bilgiyi hiç bir değişikliğe uğramadan kopyalaması sayesinde aynı diskten elinizde iki tane oluyor.

Ayrıca, sabit diskinizde iki veya daha fazla biçimlendirilmiş bölüm olsa dahi bu bölümleri de kopyalaması sayesinde yedek için diğer bölümlere attığınız bilgileriniz de her zaman sizinle oluyor. Disklerdeki bozuk sektörleri atlayan ve böylece sorunlu kısımları kopyalamayan program neredeyse tüm bilinen sabit disk üreticilerinin ürünleri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.

HDD Raw Copy Tool Resimli Anlatim


Bootice

Bootice

disk yedekleme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama