Hastalık ve İlaç Rehberi indir Hastalık ve İlaç Rehberi 1.25

ogr.brscrt.baris.medicine
4.5 MB
Dil tr
lisans:  Ücretsiz
Uygulamayı yapmaktaki amacımız tıbbi alanda hastalıklar ve ilaçlar hakkında gerekli bilgilerin listelenmesidir. On binden fazla ilaç bilgisi bulunmaktadır. Bunun yanında uygulamamızda tıp terimleri sözlüğü, etkileşimler, etken maddeler ve hesaplamalar bölümleri de bulunmaktadır. Hesaplamalarda aileler ve çocukları için, doktorlar için ve herkes için yararlı hesaplamalar bulunmaktadır. Zamanla sizlerden alacağımız geri bildirimlerle programı daha güzel hale getirebilmek için elimizden geleni yapacağız.
Programımız ilk yüklendiği zaman bilgilerin listelenmisi için internet ile kullanımı gerekmektedir. Programı internet ile kullanmak istemiyorsanız, uygulama verilerini yardım menüsünden indirebilirsiniz. Verileri indirdikten sonra internet bağlantısı olmadan bütün bölümleri kullanabilirsiniz. İnternetsiz kullanımda arada internet ile girip yardım menüsünden uygulama verilerinde değişiklik olup olmadığını kontrol etmeniz iyi olur. Bu durumda yardım menüsünde güncelle olarak bir seçenek belirecektir.
Herhangi bir öneri, istek ve hatada bize yardım menüsü yardımıyla veya ekranın sağ altında bulunan mesaj kutusu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Barış Cirit & İbrahim Çarhoğlu | Etiketler: Hastalık ve İlaç Rehberi indir, hastalıklar ve ilaçlar hakkında bilgi, 
Mailim Görünsün

EBA

android için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mobogenie

bilgisayardan androide dosya aktarm

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama