Hastalık ve İlaç Rehberi logo Hastalık ve İlaç Rehberi 1.25

android
4.5 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Uygulamayı yapmaktaki amacımız tıbbi alanda hastalıklar ve ilaçlar hakkında gerekli bilgilerin listelenmesidir. On binden fazla ilaç bilgisi bulunmaktadır. Bunun yanında uygulamamızda tıp terimleri sözlüğü, etkileşimler, etken maddeler ve hesaplamalar bölümleri de bulunmaktadır. Hesaplamalarda aileler ve çocukları için, doktorlar için ve herkes için yararlı hesaplamalar bulunmaktadır. Zamanla sizlerden alacağımız geri bildirimlerle programı daha güzel hale getirebilmek için elimizden geleni yapacağız.
Programımız ilk yüklendiği zaman bilgilerin listelenmisi için internet ile kullanımı gerekmektedir. Programı internet ile kullanmak istemiyorsanız, uygulama verilerini yardım menüsünden indirebilirsiniz. Verileri indirdikten sonra internet bağlantısı olmadan bütün bölümleri kullanabilirsiniz. İnternetsiz kullanımda arada internet ile girip yardım menüsünden uygulama verilerinde değişiklik olup olmadığını kontrol etmeniz iyi olur. Bu durumda yardım menüsünde güncelle olarak bir seçenek belirecektir.
Herhangi bir öneri, istek ve hatada bize yardım menüsü yardımıyla veya ekranın sağ altında bulunan mesaj kutusu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.
Hastalık ve İlaç Rehberi Hastalık ve İlaç Rehberi Hastalık ve İlaç Rehberi Hastalık ve İlaç Rehberi


Plank Workout

Plank Workout

egzersiz uygulaması android için
Meditopia

Meditopia

meditasyon uygulaması android için
e-Nabız

e-Nabız

sağlık bakanlığı e-nabız uygulaması
ManFIT

ManFIT

ücretsiz fitness uygulaması
Tone It Up

Tone It Up

kadınlar egzersiz uygulaması android için

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı

Scope

ios canlı yayın yapma