Happy Street indir Happy Street 3.1.610

id517545499
50.2 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):5 Hit 23
iphone köy kurma; Happy Street, etkileyici renk ve resimlerle süslenmiş büyülü bir köy kurarak büyütmeye çalışacağınız ücretsiz bir iOS oyunudur Oyun içerisindeki karakterler düzenlenebilir ve canlıdır. iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte Happy Street oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikle çocukları hedef alan oyunda, oyunun amacı kendinize bir köy kurmak ve genişletmek. Farklı renkler görmekten ve hayal ettiklerinizi uygulamaktan hoşlanıyorsanız, Happy Street oynarken oldukça eğlenebilirsiniz.

Kuracağınız köyün yerini farklı yer seçenekleri arasından siz belirliyorsunuz. Bu yerler arasında yemyeşil ormanlar, dağlar ve sahiller bulunuyor. Köyünüzün yerine göre köyünüzdeki karakterlerin yetenekleride yemek pişirme ve balıkçılık gibi farklı özellikler kazanıyor. Doğal ortamlar dışında köyünüze müze ve otel gibi modern yapılar da inşa edebilirsiniz.

Facebook ve Game Center üzerinden de oynayabileceğiniz Happy Street'i oynamak tamamen ücretsizdir.

Oyundaki esas amacınız köyünüzün sınırlarını genişletmektir. Bu yüzden daha fazla altın kazanarak yeni yapılar inşa etmelisiniz.

Birbirinden sevimli karakterler ile dolu olan oyunda, sahip olduğunuz karakterlerin kıyafetlerini ve renklerini düzenleyebiliyorsunuz. Bağımlılık yapan Happy Street oyununda köyünüzde yaşayan herkes mutludur. Günlük olarak yapmanız gerekenler arasında köyünüzü ve köyünüzdeki karakterleri kontrol etmek bulunuyor.

Bu eğlenceli oyunu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabilmek için yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak indirmek.

Happy Street 3.1.610,iphone köy kurma


Etiketler: iphone köy kurma, Happy Street indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı