Hanso Tagger indir - müzik arşivleme - indirBak


Hanso Tagger indir Hanso Tagger 3.7.0

hanso-tagger-setup.exe
2.6 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Hanso Tagger, özellikle geniş müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış olan gelişmiş bir müzik arşivi düzenleme programıdır. Öyle ki bana göre müzik arşivine sahip olan tüm kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alması gereken bir yazılım olan Hanso Tagger ile sahip olduğunuz tüm müzik arşivini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek olan bir arayüze sahip olan program yardımıyla tüm müzik dosyalarınız için ID3 etiketlerini Amazon ve FreeDB servisleri aracılığıyla otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, WV, M4A, AAC, MPC gibi bilinen tüm popüler müzik formatlarıyla çalışmanıza olanak sağlayan Hanso Tagger ile daha önce hazırlamış olduğunuz çalma listeleri üzerinde doğrudan işlem yapabilirsiniz.

Dosyaların adlarını değiştirme, klasörlere göre sıralama, otomatik etiket düzenleme, albüm kapakları ekleme ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz Hanso Tagger ile müzik arşivleriniz daha önce hiç olmadığı kadar düzenli bir hal alacak.

Not: Hanso Converter ücretsiz bir yazılım olmasına karşın reklam destekli kurulum ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında üçüncü parti yazılımların kurulumları için karşınıza gelen tekliflere dikkat ediniz.


Etiketler:

müzik arşivleme

Hanso Tagger indirHansoTools Bak indir
Hanso Tagger Resimli Anlatim


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı