Hanso Tagger indir Hanso Tagger 3.7.0

hanso-tagger-setup.exe
2.6 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 38
müzik arşivleme;

Hanso Tagger, özellikle geniş müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış olan gelişmiş bir müzik arşivi düzenleme programıdır. Öyle ki bana göre müzik arşivine sahip olan tüm kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alması gereken bir yazılım olan Hanso Tagger ile sahip olduğunuz tüm müzik arşivini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek olan bir arayüze sahip olan program yardımıyla tüm müzik dosyalarınız için ID3 etiketlerini Amazon ve FreeDB servisleri aracılığıyla otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, WV, M4A, AAC, MPC gibi bilinen tüm popüler müzik formatlarıyla çalışmanıza olanak sağlayan Hanso Tagger ile daha önce hazırlamış olduğunuz çalma listeleri üzerinde doğrudan işlem yapabilirsiniz.

Dosyaların adlarını değiştirme, klasörlere göre sıralama, otomatik etiket düzenleme, albüm kapakları ekleme ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz Hanso Tagger ile müzik arşivleriniz daha önce hiç olmadığı kadar düzenli bir hal alacak.

Not: Hanso Converter ücretsiz bir yazılım olmasına karşın reklam destekli kurulum ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında üçüncü parti yazılımların kurulumları için karşınıza gelen tekliflere dikkat ediniz.

Hanso Tagger 3.7.0,müzik arşivleme


Etiketler: müzik arşivleme, Hanso Tagger indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu