Halkbank Mobil logo Halkbank Mobil 3.2.0.0

android
79.3 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Mobil Bankacılık hiç bu kadar keyifli ve kullanıcı dostu olmamıştı! Adan Zye yenilenen Halkbank Mobil bankacılık uygulaması Halkbank Mobil, bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman gerçekleştirebilmeniz için özel tasarımı, sunduğu farklı kullanıcı deneyimi ve kolay kullanımı ile şimdi  kullanın.

Üreten Türkiyenin Bankası Halkbankın Mobil bankacılık uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:

- Uygulama içerisinden ulaşabileceğiniz mobil şubeden, müşteri numarası, parola ve şifre ile giriş yaparak ya da ŞifreÇiz şifreniz ile müşteri numarası ve parola bilgisini girmeden bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

- Yenilenen ?Halkbank Mobil? ile birlikte girişlerinizi artık HızlıGir* ile güvenle yapabilirsiniz.

- Halkbank Mobil Şube ile dilediğiniz zamanda ve yerde; hesap hareketlerinizi takip edebilir, para transferi seçeneği ile EFT ve Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartı bilgilerinizi görüntüleyebilir, kredi kartı borcunuzu ve cep telefonu faturanızı ödeyebilirsiniz.

- Ana sayfada yer alan Son İşlemlerim bölümünden; son yaptığınız işlemleri görüntüleyebilir, Halkbank Mobil Şube'den yapmış olduğunuz işlemleri kolayca yeniden gerçekleştirebilirsiniz.

- Favori Hesap ve Favori kart uygulaması ile mobil uygulamanızın ana sayfasında dilediğiniz hesabın ve kartın bilgisi yer almasını sağlayabilirsiniz. Böylece işlemlerinizde, favori hesabınız ve favori kartınız otomatik seçilmiş olarak gelecektir.

- Ana sayfada yer alan Hatırlatmalarım bölümünde günlük ödemelerinizi takip edebileceğiniz gibi; Bize Ulaşın bölümünden görüş ve önerilerinizi bankamız ile paylaşabilirsiniz.

- Mobil Şube girişi yapmadan da, uygulama içinde yer alan Piyasalar bölümünden piyasa verilerini takip edebilir, en yakın Şube/ATM yeri gibi lokasyon bazlı hizmetlere ulaşabilir; ihtiyacınız halinde yol tarifi alabilirsiniz.

Halkbank Mobil Halkbank Mobil Halkbank Mobil Halkbank Mobil


Turkish Airlines

Turkish Airlines

android türk hava yolları bilet programı
My Backup

My Backup

android yedekleme
Yapı Kredi Mobile

Yapı Kredi Mobile

yapı kredi android uygulaması
Maximum Mobil

Maximum Mobil

android için Maximum Mobil uygulaması
Spotline

Spotline

çocuğunuzun konumunu bulma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü