Gyazo logo Gyazo 4.1.7

download?dl=now

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Gyazo, ekran görüntüsünü oluşturmak istediğiniz ekranınızın bir alanını seçmenize ve ardından bunu arkadaşlarınızla kolay ve hızlı bir şekilde paylaşmanıza izin vererek ekranınızın hızlı bir resmini çekmenizi sağlar.
Kolaylıkla Ekran Görüntüleri Alın .

Bugün, ekranınızı paylaşmak daha kolay ve daha kolay hale geliyor. Birçok ekran paylaşma uygulaması orada bulunsa da ekran görüntüleri, ekranınızı başkalarıyla paylaşmanın en popüler yolu olmaya devam ediyor. Ve bunu yaptığınızda, ağır işlerin çoğunu sizin için yapan bir uygulamayı indirdiğinizde hayatınızı kolaylaştıracaksınız.

Gyazo ile, farenizi yakalamak istediğiniz bir alanın üzerine sürükleyerek ekranınızın ekran görüntüsünü alabilir ve ardından anında bir resim çekebilirsiniz.

İşlem basit ve kolaydır ve bir ekran görüntüsü almak ve ardından düzenlemek için aynı anda çeşitli düğmelere basmaktan zorlu işi uzaklaştırır.

Farenizle Ekran Görüntüsünü Seçin

Bu uygulamayı kullanmanın ana yolu farenizdir. Ana pencerede, ekranın resmini çekmek istediğiniz alanını farenizle seçebileceksiniz.

Farenizi ekran görüntüsünü almak istediğiniz bir alanın üzerine sürüklemeniz gerekecek ve uygulama işin geri kalanını sizin yerinize yapacaktır. Bu harika çünkü daha sonra ekran görüntünüzü kesmeniz gerekmeyecek.

Ardından, bu ekran görüntüsünü arkadaşlarınızla veya internette kolayca paylaşabileceksiniz. Bunun nedeni, siz talimat verirseniz uygulamanın resmi otomatik olarak yükleyeceğidir. Bu resmi nereye yüklemek istediğinizi seçebilir ve bunu birkaç saniye içinde yapabilirsiniz.

Gyazo Gyazo


MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi

fatih akıllı tahta programı
TbDivX Film Arşiv Programı

TbDivX Film Arşiv Programı

fatih akıllı tahta programı
Windows Start Menu 7

Windows Start Menu 7

başlat menüsünü windows 7 gibi
3RVX

3RVX

windows ses açma kapama

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü