Groove Racer indir Groove Racer 2.2

ios
69 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Groove Racer, mobil araba arışı,iphone cihazlarınızda grafik özellikleri güzel bir oyun.

Groove Racer, 21 farklı araba çeşidi ile 110 farklı mekanda yarışıyorsunuz.Gerek araba kontrolleri gerekse de modellemeler yönünden benzer araba yarışı oyunlarından farklılık gösteren Groove Racer oyununda rakiplerinizle birebir yarıştığınızdan bir sonraki yolu açabilmek için yarışları kesinlikle birinci tamamlamanız gerekiyor. Oyundaki temel amacınız ise tüm kupaları kazanarak adınızı en iyiler listenize yazdırmak.

Farklı kontrol mekanizmasına sahip Groove Racer oyununda tasarım harikası mini arabaları yolda tutmak oldukça zor. Arabanızla ilerlemek için tek yapmanız gereken parmağınızı ekrana basılı tutmak olsa da parmağınızı doğru zamanda çekmediğinizde arabanız spin atıyor ve kupayı rakibinize veriyorsunuz. Bazı yarışları tek turda tamamlarken, bazılarında 3 tur atmanız gerekiyor. Yarışlarda birinci gelerek farklı yollarda yarışma imkanı buluyorsunuz. Çoğu pisti yarışları kazanarak açsanız da özel yolları görmek için tek şansınız size sunulan paketi satın almak.

Güncellemelerle birlikte yeni pist ve arabalara merhaba diyeceğimiz Groove Racer, benzer araba yarışı oyunlarından oldukça farklı ve oynadıkça oynatan oyunlar kategorisinde.

Groove Racer Groove Racer


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
FIFA Soccer

FIFA Soccer

ios için FIFA futbol oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu
Kafa Topu 2

Kafa Topu 2

ios için online kafa topu oyunu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı