Groove Racer indir Groove Racer 2.2

id619207087
69 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Groove Racer, mobil araba arışı,iphone cihazlarınızda grafik özellikleri güzel bir oyun.

Groove Racer, 21 farklı araba çeşidi ile 110 farklı mekanda yarışıyorsunuz.Gerek araba kontrolleri gerekse de modellemeler yönünden benzer araba yarışı oyunlarından farklılık gösteren Groove Racer oyununda rakiplerinizle birebir yarıştığınızdan bir sonraki yolu açabilmek için yarışları kesinlikle birinci tamamlamanız gerekiyor. Oyundaki temel amacınız ise tüm kupaları kazanarak adınızı en iyiler listenize yazdırmak.

Farklı kontrol mekanizmasına sahip Groove Racer oyununda tasarım harikası mini arabaları yolda tutmak oldukça zor. Arabanızla ilerlemek için tek yapmanız gereken parmağınızı ekrana basılı tutmak olsa da parmağınızı doğru zamanda çekmediğinizde arabanız spin atıyor ve kupayı rakibinize veriyorsunuz. Bazı yarışları tek turda tamamlarken, bazılarında 3 tur atmanız gerekiyor. Yarışlarda birinci gelerek farklı yollarda yarışma imkanı buluyorsunuz. Çoğu pisti yarışları kazanarak açsanız da özel yolları görmek için tek şansınız size sunulan paketi satın almak.

Güncellemelerle birlikte yeni pist ve arabalara merhaba diyeceğimiz Groove Racer, benzer araba yarışı oyunlarından oldukça farklı ve oynadıkça oynatan oyunlar kategorisinde.


Etiketler: iphone araba yarışı , Groove Racer indir

Out Fit 7 Ltd indir Bak
Groove Racer indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum