Grand Theft Auto: San Andreas logo Grand Theft Auto: San Andreas 2.2

ios
1.63 GB

Dil en de ru

lisans:  Ücretsiz

Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar tarafından 2004 yılında yayınlanan efsane PC ve konsol oyunu GTA San AndreasiPhone ve iPad cihazlarımızda oynamamızı sağlayan iOS oyunudur.

90'ların başında geçen oyunda Carl Johnson adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Carl, 5 yıl öncesinde çeteler, uyuşturucu ve yolsuzlukla çürümüş olan Los Santos'un baskılarından kurtulabilmek için bu şehirden kaçmıştır. Artık Carl'ın eve dönme zamanı gelmiştir; fakat eve dönüşü hiç de beklediği gibi olmamıştır. Carıl'ın annesi katledilmiş, ailesi dağılmış ve çocukluk arkadaşları kıyamete doğru sürüklenmektedir.

Carl mahallesine döndüğünde birkaç yolsuz polis onu cinayetle suçlayarak tutuklamıştır. Carl artık ailesini kurtarmak ve sokakları kontrol altına almak için onu San Andreas eyaleti çapında dolaşmaya iten bir yolculuğa çıkmak zorunda kalmıştır.

Grand Theft Auto: San Andreas Rockstar'ın şu ana kadar mobil cihazlar için çıkardığı en geniş çaplı mobil oyundur. Geniş bir açık dünya sunan oyun bize bolca özgürlük ve dilediğimizi yapabilme imkanı tanıyor. Oyunda San Andreas eyaletini ve onun 3 büyük şehri olan Los Santos, San Fierro ve Las Venturas'ı ziyaret ediyoruz.

Grand Theft Auto: San Andreas görsel anlamda da oldukça geliştirilmiş. Oyunun 2004 yılında çıkarılan konsol ve PC versiyonlarına göre daha yüksek kalitede grafikler bizleri bekliyor. Yeniden işlenmiş yüksek çözünürlüklü grafikler, ışıklandırmada yapılan iyileştirmeler, geliştirilmiş karakter modellemeleri ve zenginleştirilmiş renk paleti Grand Theft Auto: San Andreas'ın mobil versiyonu için yapılan özel çalışmalar.

Grand Theft Auto: San Andreas bulut sistem üzerine oyun gidişatını kaydedebilmekte. Bu sayede farklı iOS cihazlarınızda oyunu oynarken oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Grand Theft Auto: San Andreas kullanıcılara 3 farklı kontrol şeması sunmakta. Bu şemalardan size en çok uyanı seçerek oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilmeniz mümkün. Ayrıca kontrolleri kendi tercihlerinize göre değiştirebilmenize de izin veriliyor.

Grand Theft Auto: San Andreas'da kendi parçalarınızı oyun içerisinde radyo üzerinden çaldırabilmeniz de mümkün. Bunun için GTASA adlı bir çalma listesi oluşturmanız, oyunda dinlemek istediğiniz parçaları bu çalma listesi içerisine koymanız ve oyunda "Mixtape" adlı radyo kanalını açmanız yeterlidir. 

Grand Theft Auto: San Andreas şu cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır:

iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, 5. nesil iPod Touch, iPad 2, iPad 3 ve iPad 4, iPad Air, iPad Mini, iPad Mini Retina

Oyunu daha yüksek performans ile oynayabilmek için oyunu yükledikten sonra iOS cihazınızı kapatıp açmanız ve oyunu oynarken diğer uygulamaları kapatmanız tavsiye edilmektedir.

Grand Theft Auto: San Andreas Resimli Anlatim Grand Theft Auto: San Andreas Resimli Anlatim Grand Theft Auto: San Andreas Resimli Anlatim


Brawl Stars

Brawl Stars

ios için savaş oyunu
PUBG: NEW STATE

PUBG: NEW STATE

çoklu savaş oyunu
Talking Tom Pool

Talking Tom Pool

ios için tom havuzda oyunu
Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

gta çin kasabasında geçen savaşı
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü