Gözetmen - Sınav Görevi Takip indir Gözetmen - Sınav Görevi Takip 1.3.1

android
4,4 MB
Dil tr
lisans:  Ücretsiz
Gözetmen - Sınav Görevi Takip uygulaması sayesinde ÖSYM, AÖF, MEB gibi kurumların yapmış olduğu sınavları takip edebilir, sınav görevi için başvurular başladığında bildirim alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz sınav görevi için, son başvuru tarihini veya sınav sonrası form doldurma işlemini hatırlatacak bildirimler ayarlayabilirsiniz.

Gözetmen - Sınav Görevi Takip Uygulamasının Genel Özellikleri

Bildirim alabileceğiniz kurumlar :
* ÖSYM - Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi
* MEB - Milli Eğitim Bakanlığı
* AÖF - Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
* ATA-AÖF - Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
* ASYM - Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi
* Diğer

Sınav görevi duyuruları için bildirim almak istediğiniz kurumları seçebilir, isterseniz bildirim alma özelliğini tamamen kapatabilirsiniz. Varsayılan olarak bütün kurumların sınav görevlerinden bildirim alırsınız. Bunu Ayarlar ekranından kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

İstediğiniz sınav görevi için Son Başvuru Tarihinin ve/veya Sınav Sonrası Form Doldurma işleminin hatırlatılmasını seçebilirsiniz. Bu hatırlatmaları ayarlamak için ilgili sınava basarak sınav detay ekranına ulaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan Takvim özelliği sayesinde kolayca sınav günlerini görebilir, istediğiniz sınav görevinin detayına hemen ulaşabilirsiniz. Sınav olan günler için kurum bazlı renklendirme yapılmıştır, bu sayede istediğiniz kurum sınavının günlerini daha kolay ayırt edersiniz.

Anasayfada gösterilecek sınav türlerini ve tarih aralığını Ayarlar ekranından belirtebilirsiniz. Böylelikle sadece istediğiniz kurumun sınav görevleri, seçmiş olduğunuz tarih aralığına göre listelenir.
Tarih Aralığı Seçenekleri :
- Gelecek 2 hafta
- Gelecek 1 ay
- Gelecek 2 ay
- Hepsi

Sınav detay ekranından kolaylıkla sınava başvurabilir, isterseniz sınav görevini arkadaşlarınıza duyurmak için paylaşabilirsiniz.

Duyurular ekranında güncel sınav ücretlerini bulabilirsiniz. Ayrıca Gözetmen uygulaması hakkında önemli duyuruları ve yenilikleri bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Uygulama ile ilgili geri bildirimlerinizi göndererek Gözetmen - Sınav Görevi Takip uygulamasının daha iyi olmasına katkıda bulunabilir, varsa önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsiz olup kullanıma engel olmayacak veya kullanıcıyı bekletmeyecek reklamlara sahiptir. Ayarlar ve kurum bazlı sınav görevi bilgilendirme seçenekleri için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
Gözetmen - Sınav Görevi Takip Gözetmen - Sınav Görevi Takip Gözetmen - Sınav Görevi Takip

Mailim Görünsün

Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu