GIF to Cartoon indir GIF to Cartoon 1.0

gif2cartoon_setup.exe
5 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
GIF to Cartoon, animasyonlu GIF'lere farklı çizgifilm efektleri ekleyerek görünümlerini geliştirebileceğiniz ücretsiz ve etkili bir programdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program içerisinde yer alan adımları takip ederek GIF dosyalarınızın görünümünü farklı efektler yardımıyla kolayca geliştirebilirsiniz.

Öncelikle üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz GIF dosyasını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla programa aktarmalı, ardından karşınıza gelen sayfada GIF dosyası üzerine uygulanmasını istediğiniz efekti seçmeli, son olarak da seçmiş olduğunuz efektin uygulanmış olduğu önizlemenin yer aldığı sayfada GIF dosyasını yeni haliyle bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Üç kolay adımda GIF dosyalarına bambaşka bir görünüm kazandırabileceğiniz GIF to Cartoon'un en güzel yanlarından bir tanesi her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmesidir.

GIF uzantılı resim dosyalarınız üzerine farklı efektler ekleyebileceğiniz GIF to Cartoon'u özellikle animasyonlu GIF dosyaları oluşturmakla uğraşan kullanıcıların mutlaka denemesini öneriyorum.


Etiketler: resimleri çizime çevirme , GIF to Cartoon indir

WGY Studio indir Bak
GIF to Cartoon indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum