GIF to Cartoon logo GIF to Cartoon 1.0

gif2cartoon_setup.exe
5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

GIF to Cartoon, animasyonlu GIF'lere farklı çizgifilm efektleri ekleyerek görünümlerini geliştirebileceğiniz ücretsiz ve etkili bir programdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program içerisinde yer alan adımları takip ederek GIF dosyalarınızın görünümünü farklı efektler yardımıyla kolayca geliştirebilirsiniz.

Öncelikle üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz GIF dosyasını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla programa aktarmalı, ardından karşınıza gelen sayfada GIF dosyası üzerine uygulanmasını istediğiniz efekti seçmeli, son olarak da seçmiş olduğunuz efektin uygulanmış olduğu önizlemenin yer aldığı sayfada GIF dosyasını yeni haliyle bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Üç kolay adımda GIF dosyalarına bambaşka bir görünüm kazandırabileceğiniz GIF to Cartoon'un en güzel yanlarından bir tanesi her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmesidir.

GIF uzantılı resim dosyalarınız üzerine farklı efektler ekleyebileceğiniz GIF to Cartoon'u özellikle animasyonlu GIF dosyaları oluşturmakla uğraşan kullanıcıların mutlaka denemesini öneriyorum.

GIF to Cartoon Resimli Anlatim


IKEA Home Planner

IKEA Home Planner

mutfak dolap çizim programı
Eagle

Eagle

mutfak dolap çizim programı
CitySurf

CitySurf

3D Harita Programı
Free DWG Viewer

Free DWG Viewer

AutoCAD görüntüleme Programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama