gedex logo  gedex 2.1

gedex_v2.1.rar
4.9 GB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Özel eğitim öğrencileri için interaktif uygulama.

Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak eğitimde teknolojinin kullanımı adına, tüm öğrencilerimizi "GEDEX" uygulaması ile buluşturuyoruz.

Özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını dikkate alan, teknoloji destekli ve zengin materyal içeriğine sahip öğrenme ortamları oluşturulabileceği düşüncesinden yola çıkılarak öğrencilerimizin hedeflenen beceri ve kazanımları daha kolay, hızlı ve kalıcı bir şekilde öğrenmelerini sağlamak, akranları ile bir arada bulundukları eğitim ortamlarında var olan performans düzeylerini artırmak ve eğitim sürecine aktif şekilde katılımlarını sağlamak amacıyla dijital bir uygulama olan "GEDEX" Etkileşimli Dijital Özel Eğitim Uygulaması, Genel Müdürlüğümüz tarafından yapılan içerik çalışması ve imzalanan protokol çerçevesinde tüm özel eğitim okul ve sınıflarımızın hizmetine ücretsiz olarak sunulmuştur.

GEDEX, özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerimizin öğrenme süreçlerini materyal çeşitliliği sağlayarak desteklemeyi ve eğitim kalitesini artırmayı amaçlıyor. Uygulamada "Bilişsel Beceriler, Okuma-Yazma, Matematik ve Türkçe" alanlarında eğitim modülleri bulunuyor. Kazanımlarla ilgili yaklaşık 100.000 etkileşimli ekranın, 2000 ödev sayfasının ve çeşitli oyunların bulunduğu modüller; eğitimci, öğrenci ve velilerimiz için birçok ayrıcalık sunuyor. Bu anlamda geniş bir kapsama sahip olan GEDEX, aynı zamanda dijital ve güncellenebilir olduğu için etkili bir kullanım deneyimi sağlıyor.

Tüm özel eğitim okullarımız ve sınıflarımızın hizmetine ücretsiz olarak sunulan uygulamaya, akıllı tahta veya bilgisayarlar üzerinden, tanımlanan lisans ile erişim sağlanabilecektir. "GEDEX" uygulamasının tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize faydalı olmasını temenni ediyoruz.


Gedek Kurum Giriş Kılavuzu için buraya tıklayınız.

Gedex Kullanım Kılavuzu için buraya tıklayınız.

Gedex Kurulum Videosu için buraya tıklayınız.

Gedex Kullanım Videosu için buraya tıklayınız.


Etiketler:

gedex indir

özel eğitim için interaktif uygulama
gedex


klokzilla

klokzilla

okul zil programı
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program
FET

FET

okul ders dağıtım programı
Fatih Kalem

Fatih Kalem

etkileşimli tahtalar için kalem p
Sınavmatik

Sınavmatik

test hazırlama programı
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Xtream iptv

Xtream iptv

ios için iptv uygulaması
simple TV

simple TV

ip tv izleme programı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı