GameSwift indir GameSwift 2.6.29.2020

gameswift.exe
3 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 32
GameSwift bilgisayar optimizasyonu yaparak oyun hızlandırma imkanı veren bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

GameSwift bilgisayarınızda yüklü olan işletim sisteminde çeşitli değişiklikler yaparak ve bazı özel kayıt defteri ayarları uygulayarak sisteminizin kaynaklarının en iyi şekilde oyunlara harcanmasını sağlayan bir programdır. GameSwift basit arayüzü sayesinde bu işlemi her kullanıcının yapabilmesine olanak sağlıyor. Karışık ayarlar yapmayı gerektirmeyen program arayüzü sadece ihtiyaca hitap eden kısayolları içermekte.

GameSwift bilgisayarınızın sistem bilgilerini otomatik olarak tanımlamaktadır ve optimizasyon işlemlerini bu bilgilere göre gerçekleştirmektedir. Kullanıcının yapması gereken hızlandırma seviyesini belirleyen çubuğu kaydırmaktır. Bu adımdan sonra "Optimize Now" seçeneğine tıklayarak değişiklikleri uygulayabilirsiniz.

GameSwift'in güzel bir yönü uyguladığınız değişikliklerden memnun kalmadığınızda size sisteminizi eski haline tek tıklamayla döndürebilme imkanı vermesidir. Programın arayüzündeki Restore seçeneğini kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

GameSwift ile uyguladığınız değişikliklerin etkin olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir. Program uygulama önceliklerini oyunlara göre ayarlamakta, sistem kaynak kullanımını denetlemekte, önbellekleme işlemlerini yönetmekte, monitör tazeleme hızını ayarlamakta ve daha birçok değişiklik uygulamaktadır. Bu değişiklikler sayesinde oyunlarınız bilgisayarınızda daha rahat çalışabilmektedir.

GameSwift 2.6.29.2020,oyun hızlandırma


Etiketler: GameSwift indir, oyun hızlandırma, oyun performans, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın