GameEx logo GameEx 17.01

GameExSetup.exe
81 MB

Dil en

lisans:  Reklamlı

GameEx, eksiksiz bir Ev Sineması PC çözümü veya fişi ile birlikte MAME, GameBase, Daphne, PC Oyunları ve tüm komut satırı tabanlı oyun emülatörleri için en güçlü, istikrarlı ve zengin özelliklere sahip oyun ön ucu (emülatör başlatıcısı) olarak kabul edilir.

windows media center için. Arcade kontrolleri ve çeşitli çarşı ürünleri ile sorunsuz bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve ayrıca CarPC ve dokunmatik ekran ön ucu olarak kullanılmaya uygun tam özellikli tuchscreen ve tablet desteğine sahiptir. GameEx ücretsiz veya geliştirilmiş bir kayıtlı sürüm olarak mevcuttur.

GameEx 2003 yılında kuruldu ve o zamandan beri aktif olarak geliştiriliyor. Arcade kabinleri ve HTPC kurulumları için sadece bir arcade emülatör ön ucu olarak hayata başladı. O zamandan beri olağanüstü bir şekilde büyüdü ve şimdi tüm retro oyun sistemlerini, çevrimiçi oyun hizmetlerini (Steam, UPlay, Origin) destekliyor ve kendi HTPC özelliklerinin çoğuna sahip. Modern öykünme ön ucu / öykünme istasyonuna hemen hemen öncülük ettik ve hala güçlüyüz.

GameEx GameEx


Waseor Coğrafya

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu
TLauncher

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr
Sven Zwo XL

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu
Charles

Charles

online oyun hile programı
WINHIIP

WINHIIP

bilgisayara playstation kaydetme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü