FTP Manager Lite logo  FTP Manager Lite 2.39

FTPManagerLite.exe
15 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

FTP Manager Lite, dosyalarınızı aktarmanız ve paylaşmanız için hızlı ve güvenli bir yol sağlar. Bu ücretsiz FTP istemcisi, verileri PC'nizden FTP'ye veya PC'ler ile sunucular arasında taşımanıza olanak tanır. Verileriniz FTPS (SSL üzerinden FTP) desteği, otomatik ağ yeniden bağlanması, otomatik aktarım sürdürme, birden çok bağlantının verimli kullanımı ve daha fazlasıyla güvendedir.

FTP Manager Lite'ın kaygan, sezgisel arayüzü veri aktarımını kolaylaştırır. Yeni bir bağlantının yapılandırılması, bağlantı sihirbazı ile basit bir işlemdir. Bağlantınız oluşturulduktan sonra, Dosya Yöneticisinde bağlantıyı açın ve dosyaları taşımaya hazırsınız. Gezgin tarzı Dosya Yöneticisi, silme, yeniden adlandırma, kopyalama ve daha fazlası gibi tüm standart işlemleri destekler. Ayrıca, farenizin tek bir dokunuşunu kullanarak kolay aktarım için sürükle ve bırak özelliğini de destekler.

Birden çok bağlantıyı görüntülemek ve yönetmek için merkezi bir yer mi istiyorsunuz? FTP Manager Lite'ın sekmeli stil arayüzü, tek bir pencerede birden çok bağlantıyı kontrol etmenize ve görüntülemenize yardımcı olur. Her sekme, farklı bir PC veya FTP hesabına bağlantı olabilir.

Transfer Sırası, sırayla aktarılacak dosyaların listesini görüntüler. Dosyaları Aktarma Sırasına sürükleyin ve tek bir tıklama ile aktarımı başlatın. Transferleri istediğiniz zaman duraklatabilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Bir ağ sorunu varsa, FTP Manager Lite otomatik olarak yeniden bağlanacak ve bağlantı kurulur kurulmaz aktarıma devam edecektir. Günlük dosyası, veri aktarımlarınızın tüm ayrıntılarını tarih ve saatle birlikte depolar.


Etiketler:

FTP Manager Lite indir

ücretsiz ftp programı
FTP Manager Lite


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Mp3 İndirme Programı

Mp3 İndirme Programı

Ücretsiz MP3 indirme programı