Freeze! indir Freeze! 2.06

android
39 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Minimalist tasarımı ve kasvetli atmosferiyle elinizden düşüremeyeceğiniz, ödüllü bir bulmaca oyunu olan Freeze!'de amacınız ölümcül tuzaklarla dolu olan hapishane şeklindeki dünyadan kahramanımızın kaçmasına yardımcı olmaktır.

Uzaklarda, çok uzaklarda bir gezegende sıkışık bir hücrede kilitli kalan kahramanımız tamamen kaderine terk edilmiştir ve umutsuzluk içindedir. Kahramanımız, sizin ve yer çekiminin yardımıyla belki de içerisinde sıkışıp kaldığı bu hücreden kurtulabilir.

Kahramanımızın içerisinde bulunduğu hücreyi, yer çekimini de hesaba katarak döndürmeye başlıyor ve elimizden geldiğince tüm bulmacaları çözerek, kahramanımızı çıkış yoluna kadar götürmeye çalışıyoruz.

Fizik kurallarının yanında yer çekimini de hesaba katmanız gereken bu başarılı oyunda bazı bölümleri geçebilmek için zaman zaman yer çekimini durdurmanız gerekecek.

İlk başta kulağa kolay gibi gelen ama bölümler ilerledikçe zorlaşan bir oyun sizleri bekliyor. Bakalım Freeze! adlı bu bağımlılık yapan sürükleyici oyunda kahramanımızı içerisinde bulunduğu kasvetli hapishane yaşantısından kurtarabilecek misiniz?

Freeze! Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması