Free2X Sound Recorder indir Free2X Sound Recorder 1.0.0.1

soundrecordersetup.exe
2.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Free2X Sound Recorder, ses kayıt programı. Mikrofondan yada başka ses girişlerinden sesleri bilgisayarınıza kayıt edersiniz.

İnternetten,radyodan,tvden sesleri kayıt edebilirsiniz.

Oldukça sade ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla yapabileceğiniz tüm işlemler elinizin altında yer almaktadır ve Free2X Sound Recoder'ın kullanımı sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz sayesinde oldukça basittir.

Kaydedeceğiniz sesleri MP3, WMA, OGG ve WAV formatlarında bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz Free2X Sound Recorder ile isterseniz ses ayarlarını özelleştirme şansına da sahipsiniz. Ayrıca kayıt alacağınız cihazı ve giriş kanalını da seçebileceğiniz program, ses kaydetme işlemleri için gerçekten ideal bir çözüm sunmaktadır.

Ses kaydetme, ara verme ve kaydı durdurma işlemlerini çok daha kolay bir hale getirmek için klavye kısayol tuş desteğine de sahip olan uygulama üzerinde kullanacağınız farklı fonksiyonlara ait klavye kısayol tuşlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi de içerisinde entegre bir zamanlayıcıya sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar ses kaydı işleminin otomatik olarak belirledikleri zamanda başlamasını sağlayabilecekleri gibi hangi zaman aralıklarında ses kaydı gerçekleştirmek istediklerini de ayarlayabilirler.

Tüm bunların dışında program içerisinde yer alan entegre medya oynatıcı yardımıyla kaydetmiş olduğunuz tüm sesleri kolayca tekrar dinleyebilirsiniz.

Kolay kullanılabilen ve kullanışlı birçok fonksiyonu bir araya getiren ücretsiz bir ses kaydetme programı olan Free2X Sound Recorder'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Free2X Sound Recorder


ERSEN16 Efektor

ERSEN16 Efektor

film ses efekleri
Adobe Audition CS6

Adobe Audition CS6

gelişmiş ses düzenleme programı
Fake Voice

Fake Voice

ses değiştirme programı
Bass Chorus

Bass Chorus

tiz bas ayar programı
Solea Recorder

Solea Recorder

radyolardan ses kayıt programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı