Free2X Sound Recorder indir Free2X Sound Recorder 1.0.0.1

soundrecordersetup.exe
2.3 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Free2X Sound Recorder, ses kayıt programı. Mikrofondan yada başka ses girişlerinden sesleri bilgisayarınıza kayıt edersiniz.

İnternetten,radyodan,tvden sesleri kayıt edebilirsiniz.

Oldukça sade ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla yapabileceğiniz tüm işlemler elinizin altında yer almaktadır ve Free2X Sound Recoder'ın kullanımı sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz sayesinde oldukça basittir.

Kaydedeceğiniz sesleri MP3, WMA, OGG ve WAV formatlarında bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz Free2X Sound Recorder ile isterseniz ses ayarlarını özelleştirme şansına da sahipsiniz. Ayrıca kayıt alacağınız cihazı ve giriş kanalını da seçebileceğiniz program, ses kaydetme işlemleri için gerçekten ideal bir çözüm sunmaktadır.

Ses kaydetme, ara verme ve kaydı durdurma işlemlerini çok daha kolay bir hale getirmek için klavye kısayol tuş desteğine de sahip olan uygulama üzerinde kullanacağınız farklı fonksiyonlara ait klavye kısayol tuşlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi de içerisinde entegre bir zamanlayıcıya sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar ses kaydı işleminin otomatik olarak belirledikleri zamanda başlamasını sağlayabilecekleri gibi hangi zaman aralıklarında ses kaydı gerçekleştirmek istediklerini de ayarlayabilirler.

Tüm bunların dışında program içerisinde yer alan entegre medya oynatıcı yardımıyla kaydetmiş olduğunuz tüm sesleri kolayca tekrar dinleyebilirsiniz.

Kolay kullanılabilen ve kullanışlı birçok fonksiyonu bir araya getiren ücretsiz bir ses kaydetme programı olan Free2X Sound Recorder'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.


Etiketler: ses kayıt programı , Free2X Sound Recorder indir

Free2X indir Bak
Free2X Sound Recorder indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

dcm4che

hastane cd lerini açma