Free Photo Slide Show indir Free Photo Slide Show 2.8.11.20

ephotoslideshow_setup.exe
3.5 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Free Photo Slide Show, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde seçecekleri bir klasör içerisidne yer alan resimleri slayt şovlarına dönüştürmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanımı oldukça kolay olan program ile yapmanız gereken tek şey resimlerinizin bulunduğu klasörü seçmek ve ardından üst taraftaki menü üzerinde yer alan "Start" butonuna basmaktır. Bu sayede resimleriniz farklı efektler yardımıyla sırasıyla ekran üzerinde yerini alacaktır ve bu şekilde kendinize ait bir slayt gösterisine sahip olacaksınız.

Resimlerin ekranda ne kadar süre kalmasını istediğinizi ve geçiş sırasında kullanılacak olan efektleri istediğiniz gibi seçebileceğiniz program yardımıyla ayrıca arkaplan rengi ve benzeri ayarları da slayt şovu özellikleri bölümü yardımıyla yapılandırabilirsiniz.

Sonuç olarak resim dosyalarınızı slayt gösterilerine dönüştürmek için kullanabileceğiniz basit bir program olan Free Photo Slide Show'u tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.


Etiketler: resimleri slayt video yapma , Free Photo Slide Show indir

GraphicRegion.com indir Bak
Free Photo Slide Show indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu