Free MP3 CD Ripper indir Free MP3 CD Ripper 2.8

FMCRSetup.exe
1.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Free MP3 CD Ripper programı, elinizdeki müzik CD'lerini kolayca MP3 dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı çok kolay bir Windows uygulaması.
Her ne kadar günümüzde ses CD'leri artık pek ortalarda olmasalar da ses kalitesine önem veren kullanıcıların hala onları tercih ettiklerine bir şüphe yok. Ancak CD'lerin zamanla bozulmasını önlemek için onları sürekli olarak kullanmamak gerekiyor ve dolayısıyla içerilerindeki müzikleri MP3 olarak bilgisayara kaydetmek oldukça önem kazanıyor. Ancak programın tek yapabildiği bu değil.
Aynı zamanda müzik formatları arasında dönüştürme işlemlerini de yapabilen program sayesinde Wav, Wma, Ogg, Flac ve diğer müzik formatlarındaki şarkılarınızı kolayca MP3 dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz. CD'den dönüştürme işlemi sırasında CDDB üzerinden CD bilgilerini de alabilen uygulama sayesinde MP3'lerinizin etiket bilgileri otomatik olarak doldurulacaktır. Ayrıca MP3 dönüştürme işleminden önce CD'de yer alan şarkılara önizleme yapmak ve içerisinden seçimler yapmak da mümkün. Kullanmaya başladığınızda hemen neyin nerede olduğunu anlayacağınız programı, CD arşivini MP3 olarak saklamak isteyen herkese önerebilirim.
Free MP3 CD Ripper Resimli Anlatim


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı