Free MP3 CD Ripper indir Free MP3 CD Ripper 2.8

FMCRSetup.exe
1.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 26
müzik diskini mp3e çevirme; Free MP3 CD Ripper programı, elinizdeki müzik CD'lerini kolayca MP3 dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı çok kolay bir Windows uygulaması.
Her ne kadar günümüzde ses CD'leri artık pek ortalarda olmasalar da ses kalitesine önem veren kullanıcıların hala onları tercih ettiklerine bir şüphe yok. Ancak CD'lerin zamanla bozulmasını önlemek için onları sürekli olarak kullanmamak gerekiyor ve dolayısıyla içerilerindeki müzikleri MP3 olarak bilgisayara kaydetmek oldukça önem kazanıyor. Ancak programın tek yapabildiği bu değil.
Aynı zamanda müzik formatları arasında dönüştürme işlemlerini de yapabilen program sayesinde Wav, Wma, Ogg, Flac ve diğer müzik formatlarındaki şarkılarınızı kolayca MP3 dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz. CD'den dönüştürme işlemi sırasında CDDB üzerinden CD bilgilerini de alabilen uygulama sayesinde MP3'lerinizin etiket bilgileri otomatik olarak doldurulacaktır. Ayrıca MP3 dönüştürme işleminden önce CD'de yer alan şarkılara önizleme yapmak ve içerisinden seçimler yapmak da mümkün. Kullanmaya başladığınızda hemen neyin nerede olduğunu anlayacağınız programı, CD arşivini MP3 olarak saklamak isteyen herkese önerebilirim.

Free MP3 CD Ripper 2.8,müzik diskini mp3e çevirme


Etiketler: müzik diskini mp3e çevirme, Müzik CD sini MP3 e Dönüştürme, Free MP3 CD Ripper indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma