Free MP3 CD Ripper logo Free MP3 CD Ripper 2.8

FMCRSetup.exe
1.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Free MP3 CD Ripper programı, elinizdeki müzik CD'lerini kolayca MP3 dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı çok kolay bir Windows uygulaması.
Her ne kadar günümüzde ses CD'leri artık pek ortalarda olmasalar da ses kalitesine önem veren kullanıcıların hala onları tercih ettiklerine bir şüphe yok. Ancak CD'lerin zamanla bozulmasını önlemek için onları sürekli olarak kullanmamak gerekiyor ve dolayısıyla içerilerindeki müzikleri MP3 olarak bilgisayara kaydetmek oldukça önem kazanıyor. Ancak programın tek yapabildiği bu değil.
Aynı zamanda müzik formatları arasında dönüştürme işlemlerini de yapabilen program sayesinde Wav, Wma, Ogg, Flac ve diğer müzik formatlarındaki şarkılarınızı kolayca MP3 dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz. CD'den dönüştürme işlemi sırasında CDDB üzerinden CD bilgilerini de alabilen uygulama sayesinde MP3'lerinizin etiket bilgileri otomatik olarak doldurulacaktır. Ayrıca MP3 dönüştürme işleminden önce CD'de yer alan şarkılara önizleme yapmak ve içerisinden seçimler yapmak da mümkün. Kullanmaya başladığınızda hemen neyin nerede olduğunu anlayacağınız programı, CD arşivini MP3 olarak saklamak isteyen herkese önerebilirim.
Free MP3 CD Ripper Resimli Anlatim


Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scope

ios canlı yayın yapma

Expat Shield

Erişimi Engelli Sitelere Giriş Pr

Woobies 2 Deluxe

aynı renkleri vurma oyunu