Free MP3 CD Ripper indir Free MP3 CD Ripper 2.8

FMCRSetup.exe
1.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Free MP3 CD Ripper programı, elinizdeki müzik CD'lerini kolayca MP3 dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı çok kolay bir Windows uygulaması.
Her ne kadar günümüzde ses CD'leri artık pek ortalarda olmasalar da ses kalitesine önem veren kullanıcıların hala onları tercih ettiklerine bir şüphe yok. Ancak CD'lerin zamanla bozulmasını önlemek için onları sürekli olarak kullanmamak gerekiyor ve dolayısıyla içerilerindeki müzikleri MP3 olarak bilgisayara kaydetmek oldukça önem kazanıyor. Ancak programın tek yapabildiği bu değil.
Aynı zamanda müzik formatları arasında dönüştürme işlemlerini de yapabilen program sayesinde Wav, Wma, Ogg, Flac ve diğer müzik formatlarındaki şarkılarınızı kolayca MP3 dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz. CD'den dönüştürme işlemi sırasında CDDB üzerinden CD bilgilerini de alabilen uygulama sayesinde MP3'lerinizin etiket bilgileri otomatik olarak doldurulacaktır. Ayrıca MP3 dönüştürme işleminden önce CD'de yer alan şarkılara önizleme yapmak ve içerisinden seçimler yapmak da mümkün. Kullanmaya başladığınızda hemen neyin nerede olduğunu anlayacağınız programı, CD arşivini MP3 olarak saklamak isteyen herkese önerebilirim.
Free MP3 CD Ripper Resimli Anlatim


ERSEN16 Efektor

ERSEN16 Efektor

film ses efekleri
Adobe Audition CS6

Adobe Audition CS6

gelişmiş ses düzenleme programı
Fake Voice

Fake Voice

ses değiştirme programı
Bass Chorus

Bass Chorus

tiz bas ayar programı
Solea Recorder

Solea Recorder

radyolardan ses kayıt programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı