Free Keylogger logo Free Keylogger 5.3

_HmRaT4gYIfnEuzGcOeR73RIc
2077 KB

Dil English

lisans:  Ücretsiz

Free Keylogger,Ücretsiz Keylogger, tuş vuruşlarını, kullanılan uygulamaları ve ziyaret edilen web sitelerini kaydetmek için gizli ve küçük bir araçtır ve ayrıntıları gizli bir günlük dosyasına kaydeder.

Hedef bilgisayarda çeşitli etkinliklerin sessiz izlenmesini sağlayan, kompakt, gizli ve oldukça verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Web tarama, yazılım kullanımı ve metin girişi gibi çoğu ilgi alanını kapsar. Bu verileri kaydeder ve sistemin nasıl kullanıldığına dair ayrıntılı bir resim sunar.

Ücretsiz Keylogger, metin girişini en düşük seviyede yakalayarak çalışır; bu, kaydedilen her tuş vuruşuna eşittir. Hiçbir şifre gizli kalmayacak ve bu uygulamayı kullanırken fark edilmeden hiçbir mesaj kaymayacak. Ayrıca, kullanıcının sistem panosuna kopyaladığı her şey, ziyaret edilen ve bağlanan her URL yakalanır ve daha sonra bir rapora giriş yapılır. İçeriği zip'den çıkarırken gereken bir şifre var (bu uygulamanın hayranı değil) şifre 123'tür. Ayrıca bunun bir keylogger olduğunu unutmayın, Virus Total ile ilgili bazı isabetler elde edersiniz.
Free keylogger download  Free keylogger download i


KMSpico

KMSpico

windows ve office lisanslama
MemPlus

MemPlus

ram optimize programı
Windows 11

Windows 11

windows 11 işletim sistemi
WhyNotWin11

WhyNotWin11

windows 11 neden kurulamadı progra
Windows 7 Manager

Windows 7 Manager

windows 7 hızlandırma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama