Free iPod Video Converter indir Free iPod Video Converter 3.0

onverterSetup-r0-n-bf.exe
935 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Free iPod Video Converter, tüm popüler video formatlarını iPod ile uyumlu şekilde çalışabilmesi için dönüştürmenize olanak tanıyan kullanışlı bir video dönüştürme yazılımıdır.
AVI, MP4, DVD, XVID, MPG, ASF ve WMV formatları için dönüştürme işlemlerini destekleyen yazılım sayesinde sevdiğiniz tüm videoları iPod'unuz üzerinde de izleyebilirsiniz. Programın kullanımı o kadar kolaydır ki herhangi bir yardım dökümanına ihtiyaç duymayacaksınız.
Sade ve kullanışlı arayüzü üzerinde yer alan şık butonlar sayesinde ulaşabileceğiniz farklı ayarlar bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla dosya için dönüştürme işlemi yapmanıza olanak sağlayan Free iPod Video Converter ile dönüştürülen dosyaların kaydedileceği dizini belirleyebilir ve isterseniz farklı ses ayarlarını düzenleyebilirsiniz.
Ayrıca dönüştürme işlemlerini takip etmek için bir önizleme ekranı da program içerisinde yerini almaktadır. Yaptığım testler sırasında herhangi bir şekilde sorun çıkarmayan yazılım, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı tamamlıyor ve ortaya çıkan sonuçlar gerçekten çok yüksek kalitede. Ekstra bir ayarlar menüsüne sahip olmayan Free iPod Video Converter sizleri uğraştırmadan, doğrudan uygun formatta dönüştürme işlemini gerçekleştirebileceğiniz kolay kullanımlı bir yazılım olarak dikkat çekiyor. Ayrıca içerisinde Youtube videolarını indirebileceğiniz bir de dosya indirme yöneticisi yer alan program, Youtube üzerinden indireceğiniz videoları da iPod'unuz üzerinde izlemenize olanak tanıyacak. Sonuç olarak Free iPod Video Converter her iPod kullanıcısının sahip olması gereken yazılımlar arasında yer alıyor ve kendi sınıfındaki programların en iyilerinden bir tanesi.

Etiketler: ipod video çevirici , Free iPod Video Converter indir

Koyote Soft indir Bak
Free iPod Video Converter indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Actual Spy

casus yazılım engelleme

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Laff Messenger (Beta)

türk sohbet uygulaması

Dedi

anlık mesajlaşma uygulaması

Google Classroom

çevrimiçi sınıf uygulaması