FooPlayer indir FooPlayer 2.2.7

fooplayer_installer.exe
17.6 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
FooPlayer kullanıcılara video ve müzik dosyalarını oynatma imkanı vermenin yanında ekran videosu kaydetme konusunda da yardımcı olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir medya oynatıcıdır.

FooPlayer kullanarak bilgisayarınızda kayıtlı müzik dosyalarını ve video dosyalarını yürütebilmekteyiz. Programın desteklediği ses dosyaları şunlardır:

MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, ASF

FooPlayer şu video formatlarını desteklemektedir:

AVI, MP4, MOV, MKV, FLV, MPEG, VOB, WMV, RM, RMVB, DVD, (S)VCD ve diğerleri

FooPlayer video ve müzik oynatma özelliğinin haricinde sunduğu video kaydetme özelliği ile kullanıcılara geniş bir çözüm üretmektedir. FooPlayer kullanarak masaüstünüzdeki aktiviteleri video dosyası olarak kaydedebilmektesiniz. Böylece sunumlar, videolu anlatımlar, rehber videolar, ödevler veya projeleri çin gerekli videoları kolayca oluşturabiliyorsunuz.

FooPlayer video oynatma için farklı seçenekler sunuyor. Program ile oynatılan videonun boyutunu ayarlayabilir, videoyu yakınlaştırabilir ve ekranınızla uyumlu hale getirebiirsiniz. Ayrıca oynatma hızını arttırıp azaltabilmeniz de mümkündür. FooPlayer ile videoları seyrederken videolardan ekran görüntüsü almanız ve resim dosyaları olarak kaydedebilmeniz de mümkündür.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:


Etiketler: ekran video kayıt FooPlayer indir

BOOST MEDIA Bak indir
FooPlayer FooPlayer FooPlayer FooPlayer

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması