Vigo Video - Funny Short Video indir Vigo Video - Funny Short Video 9.1.6

d=com.ss.android.ugc.boom
18 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Flipagram fotoğraflarınızı birleştirerek size özel videolar hazırlamanıza yardımcı olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Fotoğraf paylaşma ve video paylaşma işleri için yeni bir akım getiren Flipagram Android cihazınızın galerisindeki, Facebook veya Instagram hesabınız üzerindeki fotoğrafları kullanarak videolar yaratabilmenize, bu videolara müzik eklemenize aracı olan kullanışlı bir Android uygulamasıdır. Oldukça popüler olan fotoğraf ve video paylaşım servisleri Instagram ve Vine'ın kullanışlı özelliklerini bir araya toplayan Flipagram kolay bir şekilde video düzenlemenize de imkan tanıyor.

Flipagram ile video yaratabilmek için Facebook, Instagram veya Android cihazınızın galerisinden kullanacağınız fotoğrafları belirlemeli, sonrasında bu fotoğrafların gösterim sırasını, geçiş sürelerini, başlıklarını ve arkaplan müziğini belirlemelisiniz. Uygulama kameranız ile uygulama içerisinden çekeceğiniz fotoğrafları da kullanabilmektedir. Flipagram ile yarattığınız videoları anında YouTube, Instagram veya Facebook hesabınızdan paylaşabilir, veya özel paylaşımlar yapmak isterseniz e-posta aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Flipagram videolarınızda kullanacağınız müziklerin video sırasında başlama sürelerini belirlemenize izin veriyor. Kullanacağınız bu müzikleri müzik arşivinden ekleyebilmektesiniz. Böylece çok daha kişiselleştirilmiş çalışmalar elde edebiliyorsunuz. Benzer şekilde video yaratma işlemi sırasında kullanacağınız fotoğraflar için de fotoğraf kesme gibi düzenleme seçenekleri de sunuluyor. Eğer bütün bu değişikliklerin nasıl görüneceğini merak ediyorsanız uygulama size çalışmayı tamamlamadan önizlemeler gösterebiliyor. Böylece videonuz hakkında çok daha net bilgi sahibi olabilmektesiniz.

Flipagram ile yaratılan videolar özel bir arşivde saklanmaktadır. Bu sayede bu videolara erişmek istediğinizde kolayca videolara ulaşabiliyorsunuz.


Etiketler: android resimlerden video oluşturma , Flipagram indir

Cheerful, Inc. indir Bak
Vigo Video - Funny Short Video indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu