FlashScore indir FlashScore 3.11.1

FlashScore indir FlashScore Türkiye FlashScore Türkiye FlashScore Türkiye
Sporla ilgili sevdiğiniz her şeyi yanınızda taşıyın. FlashScore Türkiye uygulamasıyla yaklaşık olarak 30 spor dalından ve dünyanın dört bir yanından 5.000'den fazla lig/kupadan mümkün olan en hızlı CANLI skorlardan, puan durumlarından ve eşleşmelerden sadece bir dokunuş uzaktasınız.

HIZLI VE DOĞRU SKORLAR

GENİŞ KAPSAM: Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 30+ spor dalı ve 5000?den fazla lig/kupadan skor veriyoruz. Sadece futbolda 1000'den fazla lig/kupayı takip edebilirsiniz!
HIZ: Gol olduğunda, kırmızı kart çıktığında, set veya periyot sona erdiğinde bunu maçı canlı izleyenlerle aynı anda öğreneceksiniz.

ARTIK MAÇ KAÇIRMAYACAKSINIZ

FAVORİ TAKIMLAR, MAÇLAR VE LİG/KUPALAR: Zamanınızı boşa harcamayın ve sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı ve lig/kupalarınızı takip edin.

BİLDİRİMLER VE UYARILAR: Maç sonuçları, kadro bilgileri, kırmızı kartlar. Hiçbir şeyi kaçırmayın. Sadece maçlarınızı seçin ve mobil cihazınızdan en son gelişmeleri takip edin.

SENKRONİZASYON: Bazen bilgisayar, bazen telefon, bazen de tablet mi kullanıyorsunuz. Bunun için hazırlıklıyız: bir kullanıcı hesabı açarak kişisel bilgi ve tercihlerinizin tüm cihazlarınızda senkronize olmasını sağlayabilirsiniz.

TABLOLAR VE MAÇ DETAYLARI

MAÇ AKIŞI VE CANLI ANLATIM: Maçı televizyondan izleyemiyor musunuz? Sorun değil: CANLI anlatım hizmetimiz ile maçı saniye saniye takip edin ve hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.

KADROLAR VE H2H İSTATİSTİKLERİ: Kadroları maç başlamadan önce mi öğrenmek istiyorsunuz. Takım kadrolarını maçtan önce bildiriyoruz. Ayrıca H2H istatistikleri ile takımların daha önce birbirleriyle oynadıkları karşılaşmaları da görebilirsiniz.

CANLI TABLOLAR: Bir gol her şeyi değiştirebilir. Canlı tablolarımız kaydedilen golün puan durumundaki sıralamada bir değişikliğe yol açıp açmadığını gösteriyor; aynı zamanda gol krallığı tablomuz da anında güncelleniyor.

SPOR DALLARI
Futbol, basketbol, tenis, voleybol, hentbol ve diğer 25 spor.
En sevdiğiniz spor burada yok mu? Yakında o sporu da ekleyebiliriz ? spor kapsamımızı sürekli daha da genişletiyoruz!