FlashScore indir FlashScore 3.6.3

u.livesport.CanliSkor_com
9.6 MB
Dil tr en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 3
Sporla ilgili sevdiğiniz her şeyi yanınızda taşıyın. FlashScore Türkiye uygulamasıyla yaklaşık olarak 30 spor dalından ve dünyanın dört bir yanından 5.000?den fazla lig/kupadan mümkün olan en hızlı CANLI skorlardan, puan durumlarından ve eşleşmelerden sadece bir dokunuş uzaktasınız.

HIZLI VE DOĞRU SKORLAR
? GENİŞ KAPSAM: Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 30+ spor dalı ve 5000?den fazla lig/kupadan skor veriyoruz. Sadece futbolda 1000?den fazla lig/kupayı takip edebilirsiniz!
? HIZ: Gol olduğunda, kırmızı kart çıktığında, set veya periyot sona erdiğinde bunu maçı canlı izleyenlerle aynı anda öğreneceksiniz.

ARTIK MAÇ KAÇIRMAYACAKSINIZ
? FAVORİ TAKIMLAR, MAÇLAR VE LİG/KUPALAR: Zamanınızı boşa harcamayın ve sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı ve lig/kupalarınızı takip edin.
? BİLDİRİMLER VE UYARILAR: Maç sonuçları, kadro bilgileri, kırmızı kartlar? Hiçbir şeyi kaçırmayın. Sadece maçlarınızı seçin ve mobil cihazınızdan en son gelişmeleri takip edin.
? SENKRONİZASYON: Bazen bilgisayar, bazen telefon, bazen de tablet mi kullanıyorsunuz? Bunun için hazırlıklıyız: bir kullanıcı hesabı açarak kişisel bilgi ve tercihlerinizin tüm cihazlarınızda senkronize olmasını sağlayabilirsiniz.

TABLOLAR VE MAÇ DETAYLARI
? MAÇ AKIŞI VE CANLI ANLATIM: Maçı televizyondan izleyemiyor musunuz? Sorun değil: CANLI anlatım hizmetimiz ile maçı saniye saniye takip edin ve hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
? KADROLAR VE H2H İSTATİSTİKLERİ: Kadroları maç başlamadan önce mi öğrenmek istiyorsunuz? Takım kadrolarını maçtan önce bildiriyoruz. Ayrıca H2H istatistikleri ile takımların daha önce birbirleriyle oynadıkları karşılaşmaları da görebilirsiniz.
? CANLI TABLOLAR: Bir gol her şeyi değiştirebilir. Canlı tablolarımız kaydedilen golün puan durumundaki sıralamada bir değişikliğe yol açıp açmadığını gösteriyor; aynı zamanda gol krallığı tablomuz da anında güncelleniyor.

SPOR DALLARI
Futbol, basketbol, tenis, voleybol, hentbol ve diğer 25 spor.

En sevdiğiniz spor burada yok mu? Yakında o sporu da ekleyebiliriz ? spor kapsamımızı sürekli daha da genişletiyoruz!

FlashScore,canlı maç sonuçları android için


Etiketler: FlashScore indir, canlı maç sonuçları android için, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın