Find lost phone: Anti theft protection with Alarm logo  Find lost phone: Anti theft protection with Alarm 1.3.1

android (APK)
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Bu anti-hırsızlık kayıp telefon bulucu hırsızlığa karşı koruma uygulaması, telefonunuzu hırsızlardan korur ve telefonunuzun çalınmasını durdurur ve mobil kapalı veya sessiz olduğunda bile bip sesi çıkarmaya başlar.

Alarm sesi ve hırsızlık alarmı vızıltı uygulaması ile kayıp telefon bulucu hırsız mobil çalmaya veya bir yerden başka bir yere gitmeye çalıştığında cep telefonunuzu bulmak için çok yararlıdır, bu anti hırsızlık alarmı mobil bulucu uygulaması, telefon kapalı veya sessiz modda veya ahizesiz bağlı. Kayıp mobilleri yüksek sesli alarm algılama ile kolayca bulabilirsiniz.
Bu hırsızlık yakalayıcı alarm zili ve mobil bulucu uygulaması, istemeden mobil cihazınızı otobüste veya herhangi bir yerde bıraktığınızda halka açık yerlerden kayıp cep telefonunuzu bulmanıza yardımcı olur.
Herhangi bir yetkisiz kişi cep telefonunuza / tabletinize dokunursa veya telefonunuzu taşımaya çalışırsanız? veya şarjdan çıkarın veya cebinizden çalmaya çalışın! Bu hırsızlığa karşı güvenlik hırsızlığı koruma uygulaması yüksek sesle bip sesi çıkarmaya başlayacak ve hemen bilgilendirilecek ve pin kodu, şifre, desen veya parmak izi girerek alarmı kapatabilecek tek kişi sizsiniz.
Bu kayıp telefon veya alarm koruma uygulaması ile mobil bulucu cep telefonunuzda mevcutsa, kaybolan telefon hakkında endişelenmeyin veya çalınan telefonu bulmayın, çünkü bu anti-çalıntı mobil koruma uygulaması, birisi olsa bile telefonunuzu ve sesli alarmı bulmanıza yardımcı olur telefonu şarjdan çıkarın, bu hırsızlık önleme uygulaması, hırsızlık önleme telefonunu nasıl bulacağınız konusunda endişelenmediğiniz bu hırsızlık ve hırsızlığa karşı güvenlik koruması ile telefonunuzun tam yerini belirlemek için alarmlı ücretsiz telefon güvenliği sağlar telefon çalıntı veya kayıp cep telefonu bulmak ve dolandırıcıların telefonunuzu çalmaya ve herhangi bir yetkisiz / hırsız halka açık bir yerde cep telefonunuza dokunmak ve arka cebinden telefonunuzu çalmak için mücadele veya aniden alarm sesi oluşturmak için size bildirmek için yardımcı el çantanızdan çalın.

Hırsızlığa karşı koruma uygulaması özellikleri:
? hırsızlığa karşı güvenlik akıllı telefonunuzu çalınmaya karşı korur
? hırsızlığa karşı mobil güvenlik, kayıp mobil cihazınızı alarmla bulmanıza yardımcı olur
? bu yetkisiz dokunmaya duyarlı mobil koruma alarmı vızıltı uygulaması ile telefonunuzu nasıl bulacağınız veya telefonunuzu nasıl çalacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok
? hırsız telefonunuzu otobüs durağında şarj etseniz bile telefonunuzu çalmaz
? toplu taşıma araçlarında veya havaalanında veya metro istasyonunda bu anti-cep hırsızlığı uygulaması telefonunuzu çalınmaya karşı korur
? hırsız alarmı doğru pin kodu, şifre ve parmak izi olmadan kapatmaz
? hırsız siren sesini azaltmaz ve akıllı telefonunuzu soygunculardan korumaz
? hırsız şifre / parmak iziniz olmadan bu uygulamayı açmaz
? herhangi bir yetkisiz şarjı çıkarmaya çalıştığında yüksek alarm tetiklenir
Etiketler:

Find lost phone Anti theft protection with Alarm

kayıp telefon bulucu
Find lost phone: Anti theft protection with Alarm Find lost phone: Anti theft protection with Alarm


Google Find My Device

Google Find My Device

Google Cihazımı Bul
IDM: Free Video Movie Music

IDM: Free Video Movie Music

android için dosya indirme uygulaması
Psiphon Pro

Psiphon Pro

android engelli sitelere girme
Notepad

Notepad

android için not tutma uygulaması
Yandex.Arama

Yandex.Arama

yandex android arama
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program