Find lost phone: Anti theft protection with Alarm logo Find lost phone: Anti theft protection with Alarm 1.2.2

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Bu anti-hırsızlık kayıp telefon bulucu hırsızlığa karşı koruma uygulaması, telefonunuzu hırsızlardan korur ve telefonunuzun çalınmasını durdurur ve mobil kapalı veya sessiz olduğunda bile bip sesi çıkarmaya başlar.
Alarm sesi ve hırsızlık alarmı vızıltı uygulaması ile kayıp telefon bulucu hırsız mobil çalmaya veya bir yerden başka bir yere gitmeye çalıştığında cep telefonunuzu bulmak için çok yararlıdır, bu anti hırsızlık alarmı mobil bulucu uygulaması, telefon kapalı veya sessiz modda veya ahizesiz bağlı. Kayıp mobilleri yüksek sesli alarm algılama ile kolayca bulabilirsiniz.
Bu hırsızlık yakalayıcı alarm zili ve mobil bulucu uygulaması, istemeden mobil cihazınızı otobüste veya herhangi bir yerde bıraktığınızda halka açık yerlerden kayıp cep telefonunuzu bulmanıza yardımcı olur.
Herhangi bir yetkisiz kişi cep telefonunuza / tabletinize dokunursa veya telefonunuzu taşımaya çalışırsanız? veya şarjdan çıkarın veya cebinizden çalmaya çalışın! Bu hırsızlığa karşı güvenlik hırsızlığı koruma uygulaması yüksek sesle bip sesi çıkarmaya başlayacak ve hemen bilgilendirilecek ve pin kodu, şifre, desen veya parmak izi girerek alarmı kapatabilecek tek kişi sizsiniz.
Bu kayıp telefon veya alarm koruma uygulaması ile mobil bulucu cep telefonunuzda mevcutsa, kaybolan telefon hakkında endişelenmeyin veya çalınan telefonu bulmayın, çünkü bu anti-çalıntı mobil koruma uygulaması, birisi olsa bile telefonunuzu ve sesli alarmı bulmanıza yardımcı olur telefonu şarjdan çıkarın, bu hırsızlık önleme uygulaması, hırsızlık önleme telefonunu nasıl bulacağınız konusunda endişelenmediğiniz bu hırsızlık ve hırsızlığa karşı güvenlik koruması ile telefonunuzun tam yerini belirlemek için alarmlı ücretsiz telefon güvenliği sağlar telefon çalıntı veya kayıp cep telefonu bulmak ve dolandırıcıların telefonunuzu çalmaya ve herhangi bir yetkisiz / hırsız halka açık bir yerde cep telefonunuza dokunmak ve arka cebinden telefonunuzu çalmak için mücadele veya aniden alarm sesi oluşturmak için size bildirmek için yardımcı el çantanızdan çalın.

Hırsızlığa karşı koruma uygulaması özellikleri:
? hırsızlığa karşı güvenlik akıllı telefonunuzu çalınmaya karşı korur
? hırsızlığa karşı mobil güvenlik, kayıp mobil cihazınızı alarmla bulmanıza yardımcı olur
? bu yetkisiz dokunmaya duyarlı mobil koruma alarmı vızıltı uygulaması ile telefonunuzu nasıl bulacağınız veya telefonunuzu nasıl çalacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok
? hırsız telefonunuzu otobüs durağında şarj etseniz bile telefonunuzu çalmaz
? toplu taşıma araçlarında veya havaalanında veya metro istasyonunda bu anti-cep hırsızlığı uygulaması telefonunuzu çalınmaya karşı korur
? hırsız alarmı doğru pin kodu, şifre ve parmak izi olmadan kapatmaz
? hırsız siren sesini azaltmaz ve akıllı telefonunuzu soygunculardan korumaz
? hırsız şifre / parmak iziniz olmadan bu uygulamayı açmaz
? herhangi bir yetkisiz şarjı çıkarmaya çalıştığında yüksek alarm tetiklenir
Find lost phone: Anti theft protection with Alarm Find lost phone: Anti theft protection with Alarm


Assistive Touch

Assistive Touch

android telefonları özelleştirme ve yönetme
Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader

android için pdf okuyucu
TRAFI Türkiye

TRAFI Türkiye

android anlık trafik bilgisi
Psiphon Pro

Psiphon Pro

android engelli sitelere girme
Go Keyboard lite

Go Keyboard lite

android klavye uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma