Fatify logo Fatify 2.1.3

android
38.2 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Fatify yüz değiştirici bir yağ haline için en iyi yoldur! Hiç Şişman olsaydı nasıl görüneceğini merak ettiniz mi? Gerçekten şişman? Fatify yüzü şişman uygulaması ile öğrenin! Yükleyin veya bir resim çekin ve fazladan 200 çalkalıyorsun pound size nasıl göründüğünü görmek için fotoğraf standında girmek!

Fatify bir yağ ile takas yüzleşelim eğlenceli bir uygulama zaten ücretsizdir çalkalıyorsun tane animasyonlu. Android için en iyi ücretsiz fotoğraf standında uygulamasıdır ve bu telefonunuzun kamerası sadece bir dokunuşla senin bir yağ versiyonunu yapar.

Fatify ile, şişman öz olarak eğlenceli oyunlar oynamak ve üzerinde ilave 20, 60, veya 600 lira ile bakmak ne kadar komik görünüyor. Fatify bunu 50.000 sosisli ve 60.000 dolması kabuk pizzalar tüketilen gibi görünen bir çalkalıyorsun şişman birine yüzünü morph sağlar!

Yüz Fat olun!

Fatify ile yağ elde etmek için, sadece kamera ile çekilmiş bir resim çekmek veya mevcut anahtar yüklemeniz gerekiyor. Fatify ücretsiz ve eğlenceli fotoğraf kabini teknoloji ter isterseniz yüzünü aşağı damlayan ve çoklu yağ çeneler ile, yağ içine sizi değişecek! Artık ?benim yüzüm o şişman eğer bu nasıl görünecek?? Diye merak

1. Hareketli Fat Face Changer App!

3D - Google Play mağazasında en iyi yüz geçişin uygulaması, Fatify süper tıknaz görünmesini sağlar! Huffington Post kendini gorging ve asla egzersiz sonrasında benzeyecektin neyi Fatify gösterir söylüyor. Bu ifade yetersiz!

Bloomberg BusinessWeek ve IntoMobile da gözden geçirilerek Fatify paylaştı. APPSAGA Fatify olduğunu söylüyor ?Komik uygulaması hiç!?

Nasıl Fat alın mı?

3D - Fatify şişman ve animasyonlu yapmanıza olanak sağlıyor. Sen 20 ila 600 lira ağır yerden kendinizi yapmayı tercih ve ayrıca titremeye ve diğer komik şeyler yapmak için chubby cheeks ve yüzü dokunabilirsiniz. Fatify ile, kendinizi Gazını yapmak ve diğer yüksek bedensel sesler yapabilirsiniz. veya üçlü - - biri var ve çift ya da daha fazla eğlence çift için geçerli çene takas!

Özellikler

Fatify ile ücretsiz aşağıdaki özellikleri alın:

 Kilonuzu seç
 senin çalkalıyorsun kendini şaplak şişko fotoğraf yüzünü hafifçe vurun
 veya aile ve arkadaşlar ile çevrimiçi şişman pic paylaş
 Yağ arkadaşlar edinin
 eğlenceli şişman olma var!
Fatify-4.1 Fatify-4.1


WedPics

WedPics

android düğün fotoğraflarını paylaşma
3D Tuning

3D Tuning

android araç motifiye
BeautyCam

BeautyCam

kaliteli selfie çekme android için
Canlı ipTV

Canlı ipTV

android tv izleme uygulaması
YouTube Kids

YouTube Kids

çocuklar için youtube android

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü