Evlenme Bildirim Programı logo Evlenme Bildirim Programı 5.2

endirme_Bildirimi_Kur.zip
1.65 MB

Dil tr

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Evlendirme yetkisine sahip Kurumlar içindir. (Nüfus Müdürlükleri ve Evlendirme Memurlukları )

-Evlenme ile ilgili bütün formları içerir Uluslar arası aile cüzdan talep belgesi Evlenme Akdi Evlenme Beyannamesi Erkek ve Kadın için Nüfus Cüzdan Örneği Erkek ve Kadın İçin Sağlık Raporu Evlenme Ehliyet Belgesi VGF 20 İstatistik formu Soyadı kullanım dilekçesi İkametgah belgesi Kızlık soyadı kullanım formu Evlenme metni Nüfus Cüzdan Talep Belgesi Aile Cüzdanı Talep Belgesi Evlenme Kütüğü Mal rejimi başvuru formu

-Otomatik olarak ülke ve ülke kodları seçimi (Varolan bütün ülke ve kodları mevcuttur)

-Ülke adı ve koduna göre arama yapabilme

-Otomatik olarak İl ve illere bağlı ilçe ve kodları seçimi (Varolan bütün il ve illere bağlı ilçeler mevcuttur. Kodlarıyla birlikte)

-İl,il kodu, ilçe, ilçe kodu alanlarına göre arama yapabilme

-İstenildiği kadar kayıt kaydede bilme, kaydedilen dosyaları açabilme özelliği.

-Kaydedilen dosyalara kendi dosya simgesini vererek kayıtlı dosyaya çift tıklamayla dosyayla birlikte programı açma özelliği.

-Seri kayıt girişi için pratiklikler. (Bu pratiklikler Programın yardım bölümünde açıklanmıştır.)

-Programı istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz. Hiçbir dosyaya ihtiyaç duymaz.Veri tabanı uygulaması değildir. Kaydedilen kayıtlara dosya açma yöntemiyle saklar. Her kayda bir dosya açar. -Bütün formları ister tek tek, ister tümünü bir tıklamayla isterseniz yazdıracaklarınızı seçerek yazdırma imkanınız var.

-Lazer, Nokta Vuruşlu ve Püskürtmeli yazıcılarda Form Çıktıları denenmiştir. (Testde Kullanılan Yazıcılar :IBM, Panasonic, HP)

-Programda bulunan bütün formlar orijinalleri gibidir. Görüntü olarak hiçbir sorun çıkmayacaktır. Bu sebeple Formları Nüfus idaresine gönderdiğiniz zaman geri gelme gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

-Serbest olarak Yaş Hesaplama eklentisi (Diğer işlemlerde)

-Erkek ve Kadın bilgileri de Doğum tarihi girilip ve yıl bölümü girilip yıl kutusundan çıkıldığı gibi doğum tarihi detaylı olarak hesaplanıp ilgili bölümün üst bölümüne yazılıyor.

-Yaş engeli olan kişilere otomatik uyarı. Erkek veya kadının yaş engeli varsa program otomatik olarak yazısal olarak uyarıyor.

-İnternetten T.C. Kimlik no ve diğer bilgileri doğrulama sistemi.

Evlenme Bildirim Programı Evlenme Bildirim Programı


A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü