EmPro Profesyonel Emlak Programı logo EmPro Profesyonel Emlak Programı 4.04

empro.exe
32.4 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

EmPro Profesyonel Emlak Programı, Türkiye'deki en iyi Emlak Sisteminin bir parçasıdır.
Emlak ofislerinin kullanımı için geliştirilmiş olan EmPro Emlak Programı ile tüm emlak işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yöneterek, takip edebilirsiniz.
Emlak ofislerinin kullanımı için geliştirilmiş olan EmPro Emlak Programı ile tüm emlak işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yöneterek, takip edebilirsiniz.

Program sayesinde arazi, konut, işyeri portföyünüze ait her türlü detaylı bilgiyi kayıt edebilir ve bu bilgilere resim ile video görüntüleri ekleyebilir ve müşterilerinize yazılım sayesinde portföy tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Bunun yanında sipariş takibi de yapmanıza imkan tanıyan program ile muhasebe bilgilerinizi de kayıt altında tutarak takip edebilirsiniz. Yazılım içerisinde bulunan takvim özelliği ise randevularınızı, planlarınızı, iş akışınızı veya toplantılarınızı hatırlamanız için kullanabileceğiniz hatırlatıcı özelliği de size sunmaktadır. Bütün bunların yanında EmPro ile sözleşmelerinizi hazırlayarak, Tc Kimlik No, Vergi No, Bağkur bilgileri gibi bilgilere de arama özelliği ile ulaşabilir ve sözleşmelerinizi tasarlayarak yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.
EmPro Profesyonel Emlak Programı  emlak programi t


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

KMSpico

windows ve office lisanslama