Emosis logo Emosis

EmosisKurumsal.exe
14.7 MB

Dil tr

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.
Günümüzde teknoloji her alanda olduğu gibi eğitim sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Emosis bu alanda ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş çok fonksiyonlu bir yazılımdır. Bu program sayesinde her türlü formattan (MSWord, her türlü resim formatı, pdf, …) soruları çok kolay bir şekilde alabilir, soruların ders, konu, başlık, altbaşlık, bilgi düzeyi, zorluk derecesi, soru tipi, doğru cevabı,… gibi bir çok özelliğini girebilir ve yönetebilir, sorulara yönelik sesli çözüm videosu, çözüm resmi, çözüm texti oluşturabilir ve bu sorulardan istediğiniz şablonda test ve denemeler oluşturabilir, çözüm videolarından CD oluşturabilirsiniz. Böylece elinizde çok değerli bir arşiv oluşturmuş olur ve bu arşivi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Üstelik kurumlara yönelik olarak soruları tek tıkla internet ortamında gösterme imkanına da sahipsiniz. Yine kurumlara yönelik olarak Fors Optik Okuma ve Ölçme-Değerlendirme programı ile yaptığınız test ve denemelerinizi hızlı bir şekilde okutup her öğrenciye ayrıntılı sınav karnesi çıkartabilirsiniz.Scope

ios canlı yayın yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Remini - photo enhancer

fotoğrafları güzelleştirme uygu