Emosis indir Emosis

EmosisKurumsal.exe
14.7 MB
Dil tr
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.
Günümüzde teknoloji her alanda olduğu gibi eğitim sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Emosis bu alanda ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş çok fonksiyonlu bir yazılımdır. Bu program sayesinde her türlü formattan (MSWord, her türlü resim formatı, pdf, …) soruları çok kolay bir şekilde alabilir, soruların ders, konu, başlık, altbaşlık, bilgi düzeyi, zorluk derecesi, soru tipi, doğru cevabı,… gibi bir çok özelliğini girebilir ve yönetebilir, sorulara yönelik sesli çözüm videosu, çözüm resmi, çözüm texti oluşturabilir ve bu sorulardan istediğiniz şablonda test ve denemeler oluşturabilir, çözüm videolarından CD oluşturabilirsiniz. Böylece elinizde çok değerli bir arşiv oluşturmuş olur ve bu arşivi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Üstelik kurumlara yönelik olarak soruları tek tıkla internet ortamında gösterme imkanına da sahipsiniz. Yine kurumlara yönelik olarak Fors Optik Okuma ve Ölçme-Değerlendirme programı ile yaptığınız test ve denemelerinizi hızlı bir şekilde okutup her öğrenciye ayrıntılı sınav karnesi çıkartabilirsiniz.
Etiketler: Emosis indir

indir Bak
Resimleri videoları Resimli anlatım

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması