EmEditor Professional indir EmEditor Professional 20.2.2

suggested
9.1 MB
Dil Ingilizce
lisans:  Kısıtlı Sürüm
EmEditor, bir kodlama editörüdür. Birçok programlama dilinde kod yazabilmenizi sağlar. EmEditor Professional, kod yazmayla ilgili tüm kişilere yönelik kapsamlı bir metin editörüdür: programcılar, web geliştiricileri, veritabanı yöneticileri ve günlük olarak yazılımı düzenleyen diğer kişiler. Öncelikle bu alanlarda yararlı olan, birçok programlama dilinin sözdizimi vurgulamasından, kapsamlı arama, kullanışlı düzenleme araçlarına ve sistem panosunun gelişmiş kullanımına kadar birçok çözüm sunar.

Uygulama için, işlevselliğinin daha da genişletilebilmesi sayesinde, örneğin yazarken otomatik metin tamamlama veya yerleşik iletişim kanalı aracılığıyla diğer katılımcılarla kod parçalarını paylaşma yeteneği sayesinde kullanılabilen birçok eklenti vardır. Bununla birlikte, yukarıda belirtilen eklentiler olmasa bile, programın yaygın olarak bilinen editörler arasında en özelleştirilebilir ortamlardan birini sunduğu unutulmamalıdır. Seçenekler listesi, diğer şeylerin yanı sıra, birkaç dosyayı tek bir dosyada birleştirme, makrolar için destek, devasa eşitlikte, 248 GB dosya açma (bu işlev öncelikle veritabanı yöneticileri içindir), çeşitli sıralama işlevlerini, örneğin bir belge satırındaki karakter sayısını dikkate alma veya normal ifadeler üzerinde çalışmak ve belgeleri karşılaştırmak.

Her şeyin okunabilir, ancak çok modern olmayan bir arayüze sarıldığını eklemeye değer, bu durumda bu bir avantaj olabilir - programın "ortalama" bilgisayar kullanıcısı için çekici olması beklenmez, ancak profesyoneller için pratik bir çalışma aracı olduğunu kanıtlaması gerekir. Ve bu durumda, hizmetin şeffaflığı görsel çekiciliğinden çok daha önemlidir, özellikle metin arayüzleri aracılığıyla iletişimin genellikle kral olduğu BT ile ilişkili kişiler için yazılım alanında.
EmEditor Professional EmEditor Professional-14.3.1 EmEditor Professional-14.3.1

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması