Electron logo Electron 11.3.0

ron-v11.3.0-win32-x64.zip
74.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Electron, yalnızca geliştiricilere bir çapraz platform uygulaması oluşturma fırsatı sunmaları için tasarlanmıştır. CSS, HTML ve JavaScript kodu üzerinde çalışacak bir uygulamanın oluşturulmasını sağlayabilir.


Electron'da zaten oluşturulmuş ve oldukça verimli çalışan bazı uygulama örnekleri var. Bu uygulamalar Atom, Nylas N1, GitKraken, GitHub Desktop ve Visual Studio Code'u içerir.

Grafik kullanıcı arayüzünde çalışır, bu nedenle uygulamaların tepkisi nispeten basit hale gelir. Uygulamanın arayüzünün üç ana bileşeni vardır. Bu bileşenler uygulamanın adını verir, yeni uygulamanın oluşturulmasını destekler ve uygulama hazır olduktan sonra size son görünümü sağlar.

Bu uygulamanın çalışmasıyla ilgili bazı ayrıntılara ihtiyacınız varsa, bunun için dokümantasyona sahip olabilirsiniz, böylece uygulamayı kullanmak nispeten kolay hale gelir.

Önceden oluşturulmuş ikili dosyaların varlığı ve yeni bir uygulamanın oluşturulması sırasında sürükle ve bırak özelliği Electron'u tanımlayan diğer unsurlar arasındadır.

Genel olarak Electron, çapraz platformlarda uygulama oluşturmayı destekleyen ve GUI'de bulunan bir uygulamadır.
Electron


mikroC PRO for PIC

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama
Kodu Game Lab

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama
S4A

S4A

scratch ile Arduino programlama
Thonny

Thonny

python öğrenme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama