Electron indir Electron 11.1.1

ron-v11.1.1-win32-x64.zip
74.4 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Electron, yalnızca geliştiricilere bir çapraz platform uygulaması oluşturma fırsatı sunmaları için tasarlanmıştır. CSS, HTML ve JavaScript kodu üzerinde çalışacak bir uygulamanın oluşturulmasını sağlayabilir.

Electron'da zaten oluşturulmuş ve oldukça verimli çalışan bazı uygulama örnekleri var. Bu uygulamalar Atom, Nylas N1, GitKraken, GitHub Desktop ve Visual Studio Code'u içerir.

Grafik kullanıcı arayüzünde çalışır, bu nedenle uygulamaların tepkisi nispeten basit hale gelir. Uygulamanın arayüzünün üç ana bileşeni vardır. Bu bileşenler uygulamanın adını verir, yeni uygulamanın oluşturulmasını destekler ve uygulama hazır olduktan sonra size son görünümü sağlar.

Bu uygulamanın çalışmasıyla ilgili bazı ayrıntılara ihtiyacınız varsa, bunun için dokümantasyona sahip olabilirsiniz, böylece uygulamayı kullanmak nispeten kolay hale gelir.

Önceden oluşturulmuş ikili dosyaların varlığı ve yeni bir uygulamanın oluşturulması sırasında sürükle ve bırak özelliği Electron'u tanımlayan diğer unsurlar arasındadır.

Genel olarak Electron, çapraz platformlarda uygulama oluşturmayı destekleyen ve GUI'de bulunan bir uygulamadır.
Etiketler: Electron indir , gelişmiş java kodlama

GitHub indir Bak
Electron indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu