eBoostr logo eBoostr 4.5

eBoostr.exe
3.5 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Bilgisayarınızın belleği size yetersiz gelmeye başladıysa onu yenilemeden geliştirmenize eBoostr yardımcı olabilir. Programla harici bellekleri RAM e dönüştürerek bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. Sanal olarak bellek oluşturmanıza yardımcı olmak için flash disklerinizi kullanan programla RAM miktarınızı anında artırmış olacaksınız. Flash bellekler sabit disklerden daha hızlı çalıştığı için sizde bilgisayarınızdaki programları daha hızlı çalıştırmaya başlayacaksınız. eBoostr sayesinde Windows işletim sisteminizin yüklenme hızında farkedilir bir değişiklik olacak. Bu değişiklik için ihtiyacınıza göre bir ya da birden fazla flash bellek kullanabilirsiniz. RAM olarak kullanılmaya başlayan flash diskler sayesinde aynı işlemler için daha az performans harcayan diz üstü bilgisayarların batarya kullanım süreleri de uzayabiliyor. eBooster ile NTFS dosya sistemlerinde 4 GB den fazla önbellek oluşturulamıyor. S: Yazılım ile 1.1 port USB kullanabilir miyim?
C: Hayır USB portu 1.1 sürümü çok yavaş. Bilgisayarınızın performansını güçlü azaltabilir.

S: Windows XP eBoostr ile Intel Turbo Memory kullanmak mümkün müdür?
C: Hayır eBoostr yalnızca Windows Vista Intel Turbo Memory destekler.

S: önerilen önbellek boyutu nedir? O RAM miktarına bağlı değil midir?
C: Hayır, önerilen önbellek boyutu RAM yüklü miktarına bağlı değildir. Önerilen boyutu 1GB olan. Eğer birçok uygulama Adobe gibi size 2GB veya daha fazla önbellek boyutunu artırmak için tavsiye (özellikle büyük yazılım paketleri yüklü).

S: daha iyi USB sürücüler için, exFAT NTFS veya FAT32 kullanmak için mi?
C: FAT32 exFAT veya NTFS formatlı sürücülerin hız arasında hiçbir fark yoktur. Eğer başparmak götürmek düşük veya 4GB biz FAT32 kullanarak tavsiye eşit. ExFAT (önerilen) kullanın veya NTFS eğer önbellek dosyası istiyorsanız (emin olun iyi bir sürücü, aksi takdirde "yazmak sakatlar-cache bu sürücü" hataları Yazma Başarısız Oldu "Windows Gecikmeli önlemek için" seçeneği yazma hızı birden fazla 4GB büyüklüğünde ).KMSpico

KMSpico

windows ve office lisanslama
MemPlus

MemPlus

ram optimize programı
Windows 11

Windows 11

windows 11 işletim sistemi
Windows 7 Manager

Windows 7 Manager

windows 7 hızlandırma
WhyNotWin11

WhyNotWin11

windows 11 neden kurulamadı progra

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama