Easy Reminder logo Easy Reminder 1.2.2

android
70 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Easy Reminder, özellikle telefonunu zor duyanlar için geliştirilen etkili ve pratik bir hatırlatma uygulamasıdır. Cevapsız çağrı ve okunmamış mesajlarınız için sizi düzenli aralıklarla uyaran uygulama bu sayede hiç bir önemli görüşme ve mesajı unutmamanızı sağlar.

Uygulamanın size göndereceği bildirimler tamamen düzenlenebilir olarak ayarlanmıştır. Bu nedenle dilediğiniz ayarları belirleyerek bildirimleri istediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Uygulamayı kulanarak yoğun olarak çalışırken açamadığınız çağrıları ve okuyamadığınız mesajları asla unutmazsınız. Belirlediğiniz ayarlara göre sizi belirli aralıklar ile uyaran uygulama sizi arayan kiiye geri dönüş yapabilmenizi sağlar. Özellikle yoğun tempoda çalışan kişilerin sıkça karşılaştığı problemlerden biri olarak, gün içerisinde sizi arayan müdür, patron veya arkadaşlarınızın çağrılarına geri dönmeyi unuturuz. Fakat bu uygulama sayesinde bu çağrıların geldiğinizi asla unutmazsınız. Çünkü belirli aralıklar ile bildirim almanızı sağlayan uygulama geri dönüş yapabilmenizi sağlamaktadır.

Easy Reminder


Turkish Airlines

Turkish Airlines

android türk hava yolları bilet programı
My Backup

My Backup

android yedekleme
Spotline

Spotline

çocuğunuzun konumunu bulma
Power Battery

Power Battery

android batarya tasarrufu
Alarm Clock Xtreme Free

Alarm Clock Xtreme Free

android alarm uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama