Easy Reminder indir Easy Reminder 1.2.2

id=edges.android.reminder
70 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Easy Reminder, özellikle telefonunu zor duyanlar için geliştirilen etkili ve pratik bir hatırlatma uygulamasıdır. Cevapsız çağrı ve okunmamış mesajlarınız için sizi düzenli aralıklarla uyaran uygulama bu sayede hiç bir önemli görüşme ve mesajı unutmamanızı sağlar.

Uygulamanın size göndereceği bildirimler tamamen düzenlenebilir olarak ayarlanmıştır. Bu nedenle dilediğiniz ayarları belirleyerek bildirimleri istediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Uygulamayı kulanarak yoğun olarak çalışırken açamadığınız çağrıları ve okuyamadığınız mesajları asla unutmazsınız. Belirlediğiniz ayarlara göre sizi belirli aralıklar ile uyaran uygulama sizi arayan kiiye geri dönüş yapabilmenizi sağlar. Özellikle yoğun tempoda çalışan kişilerin sıkça karşılaştığı problemlerden biri olarak, gün içerisinde sizi arayan müdür, patron veya arkadaşlarınızın çağrılarına geri dönmeyi unuturuz. Fakat bu uygulama sayesinde bu çağrıların geldiğinizi asla unutmazsınız. Çünkü belirli aralıklar ile bildirim almanızı sağlayan uygulama geri dönüş yapabilmenizi sağlamaktadır.


Etiketler: android hatırlatıcı , Easy Reminder indir

Edges Labs indir Bak
Easy Reminder indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması