Easy Photo Resize indir Easy Photo Resize 1.6.5.2

4
1 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Easy Photo Resize kullanıcılara resim büyütme veya resim küçültme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir resim boyutlandırma programıdır.

Günlük hayatımızda bilgisayarımızda depoladığımız resim dosyalarını farklı amaçlar için kullanabiliyoruz. Bazen CV hazırlamak için, bazen sosyal medya hesaplarımızda, forumlarda veya farklı kişisel hesaplarımızda profil fotosu olarak kullanmak için bazen de PDF ve ofis dökümanlarına eklemek için tercih ettiğimiz resimleri yeniden boyutlandırmamız, boyutlarını küçültmemiz veya büyütmemiz gerekebilmekte. Ayrıca dosya boyutu büyük olan resimlerin daha az yer kaplamalarını sağlamak için resimleri küçültmemiz de gerekebilmekte.

İşte Easy Photo Resize bize bu tip durumlarda pratik ve ücretsiz bir çözüm sunan oldukça kullanışlı bir programdır. Sihirbaz tarzı bir arayüze sahip program bize resim boyutlandırma işlemlerinde adım adım eşlik ediyor. Easy Photo Resize JPG, EXIF ve TIFF formatındaki resim dosyalarını işleyebilmektedir.

Easy Photo Resize'nin en güzel özelliklerinden biri toplu resim boyutlandırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde çok sayıdaki resim dosyasını tek bir tıklamayla aynı anda boyutlandırabiliyoruz ve zamandan kazanarak verimliliğimizi arttırabiliyoruz.

Easy Photo Resize bize boyutlandırma işlemini belli bir yüzdeye göre yapma imkanı veriyor. Bu seçenek sayesinde fotoğrafların en-boy oranı korunuyor ve sadece belli bir yüzdeyle küçültülüp büyütülüyor. Bunun yanında maksimum genişliği belirleyebilir ve bütün fotoğrafları aynı genişlikte boyutlandırabiliriz. Easy Photo Resize resimlerimize çerçeve de ekleyebiliyoruz.


Etiketler: toplu resim boyutlandırma , Easy Photo Resize indir

Mini Data Tools indir Bak
Easy Photo Resize indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu