Easy Photo Resize logo Easy Photo Resize 1.6.5.2

4
1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Easy Photo Resize kullanıcılara resim büyütme veya resim küçültme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir resim boyutlandırma programıdır.

Günlük hayatımızda bilgisayarımızda depoladığımız resim dosyalarını farklı amaçlar için kullanabiliyoruz. Bazen CV hazırlamak için, bazen sosyal medya hesaplarımızda, forumlarda veya farklı kişisel hesaplarımızda profil fotosu olarak kullanmak için bazen de PDF ve ofis dökümanlarına eklemek için tercih ettiğimiz resimleri yeniden boyutlandırmamız, boyutlarını küçültmemiz veya büyütmemiz gerekebilmekte. Ayrıca dosya boyutu büyük olan resimlerin daha az yer kaplamalarını sağlamak için resimleri küçültmemiz de gerekebilmekte.

İşte Easy Photo Resize bize bu tip durumlarda pratik ve ücretsiz bir çözüm sunan oldukça kullanışlı bir programdır. Sihirbaz tarzı bir arayüze sahip program bize resim boyutlandırma işlemlerinde adım adım eşlik ediyor. Easy Photo Resize JPG, EXIF ve TIFF formatındaki resim dosyalarını işleyebilmektedir.

Easy Photo Resize'nin en güzel özelliklerinden biri toplu resim boyutlandırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde çok sayıdaki resim dosyasını tek bir tıklamayla aynı anda boyutlandırabiliyoruz ve zamandan kazanarak verimliliğimizi arttırabiliyoruz.

Easy Photo Resize bize boyutlandırma işlemini belli bir yüzdeye göre yapma imkanı veriyor. Bu seçenek sayesinde fotoğrafların en-boy oranı korunuyor ve sadece belli bir yüzdeyle küçültülüp büyütülüyor. Bunun yanında maksimum genişliği belirleyebilir ve bütün fotoğrafları aynı genişlikte boyutlandırabiliriz. Easy Photo Resize resimlerimize çerçeve de ekleyebiliyoruz.

Easy Photo Resize Easy Photo Resize Easy Photo Resize


Picture Doctor

Picture Doctor

Bozuk Resimleri Onarma
CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite

gelişmiş çizim programı
PhotoWorks

PhotoWorks

fotoğraf efekt uygulama programı
ProphecyMaster

ProphecyMaster

Yüz Yaşlandırma Programı
Picosmos Tools

Picosmos Tools

fotoğraf düzenleme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma