E-Reçete indir E-Reçete

id1518222061?l=tr
82 MB
Dil tr
lisans:  Ücretsiz

E-Reçete ios için elektronik reçete sistemidir. Günümüzde her şeyin dijitalleşmesi işlerimizi oldukça kolay şekilde halletmemizi sağlıyor. Özellikle sağlık sektöründe bir çok problemin ortadan kalkmasına yardımcı oldu. Bu bir çok şeyin de bu şekilde daha kolay yapılabileceğini gösterdi.

Artık kağıda yazılan ilaçlarla uğraşmayacağız. Reçete konusunda da bir yeniliğe gidilerek elektronik reçete uygulaması oluşturuldu. Bu sayede yanınızda reçete taşımakla uğraşmayacaksınız.

TC kimlik numaranız ile giriş yapabileceğiniz sistemde yalnız sizin değil sahibi olduğunuz hayvanların da sağlık durumu ve ilaçları hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Sığır, manda, koyun, keçi, kedi, köpek gibi bir çok hayvanınızı ekleyebilirsiniz. İlaçları hangi günler ve kadar süre alacağı ile ilgili bir bilgilendirme yapılacaktır. Böylece daha sağlıklı hayvanlara sahip olabilirsiniz.

Sağlık konusu oldukça önemlidir ve aksatmaya veya ertelemeye gelemez. Sizler de sağlığınıza  değer veriyorsanız uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


TC Orman ve Su Isleri Bakanligi | Etiketler: E-Reçete indir, elektronik reçete takip uygulaması, 
Mailim Görünsün

EBA

android için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mobogenie

bilgisayardan androide dosya aktarm

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama