E-Reçete logo E-Reçete

ios
82 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

E-Reçete ios için elektronik reçete sistemidir. Günümüzde her şeyin dijitalleşmesi işlerimizi oldukça kolay şekilde halletmemizi sağlıyor. Özellikle sağlık sektöründe bir çok problemin ortadan kalkmasına yardımcı oldu. Bu bir çok şeyin de bu şekilde daha kolay yapılabileceğini gösterdi.

Artık kağıda yazılan ilaçlarla uğraşmayacağız. Reçete konusunda da bir yeniliğe gidilerek elektronik reçete uygulaması oluşturuldu. Bu sayede yanınızda reçete taşımakla uğraşmayacaksınız.

TC kimlik numaranız ile giriş yapabileceğiniz sistemde yalnız sizin değil sahibi olduğunuz hayvanların da sağlık durumu ve ilaçları hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Sığır, manda, koyun, keçi, kedi, köpek gibi bir çok hayvanınızı ekleyebilirsiniz. İlaçları hangi günler ve kadar süre alacağı ile ilgili bir bilgilendirme yapılacaktır. Böylece daha sağlıklı hayvanlara sahip olabilirsiniz.

Sağlık konusu oldukça önemlidir ve aksatmaya veya ertelemeye gelemez. Sizler de sağlığınıza  değer veriyorsanız uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

E-Reçete


CDAS Mobile

CDAS Mobile

hastane randevu alma uygulaması
MetiSafe

MetiSafe

iphone ilaç hatırlatıcı
Daily Yoga - Yoga Fitness Plans

Daily Yoga - Yoga Fitness Plans

ios için yoga uygulaması
Lifesum

Lifesum

ios için beslenme ve egzersiz
Sleepzy

Sleepzy

uyku kalitesini ayarlama

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı

Scope

ios canlı yayın yapma