Dustoff Heli Rescue logo Dustoff Heli Rescue 1.4

android
74 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Helikopteriniz ile savaşta yaralanmış olan askerleri kurtarabileceğiniz bir helikopter oyunu. seni düşürmeye çalışan düşmanlardan kendinizi korumalısınız. oyunda ilerledikçe silahınız gelişiyor.

Dustoff'a ihtiyacım var! Dünya savaşı çoktan başladı ve siz hava kuvvetlerimizin en eğitimli askerisiniz. Savaş silahlarınızı hazırlayın ve kurtarma helikopterini görevlere gönderin. Görevinizi başarıyla tamamlayacağınızı biliyoruz. Askerlerimizin hayatını kurtarmak için tek umut sensin. Sen yapamazsan kimse yapamaz!

Filo kaptanı seni Hava Kuvvetleri askerlerinden sorumlu tuttu. Savaş pilotu olarak yeteneklerinize, hava muharebe becerilerinize ve rehine kurtarma operasyonlarındaki deneyiminize hayran. Ordu, sizi ve helikopterinizi aşağıdaki görevlerle görevlendirecek:

Taşıma operasyonları için hava desteği. Bir ordu helikopterine pilotluk yapın ve askeri silah konvoylarına üssümüze kadar eşlik edin. Casusların sizi yok etme fırsatını bekleyeceği çatışma bölgelerinden ve düşman bölgelerinden geçmeniz gerekecek. Füzelerine ve atışlarına dikkat edin. Onlar seni yok etmeden sen onları yok et! Bu, savaş!

Chinook helikopterinizde çalıntı askeri malzemeleri bulun ve onu yakındaki güvenli bir üsse taşıyarak düşman tankları ve avcı uçaklarıyla savaşın. Savaş ve kazan!

Dustoff Heli Rescue Dustoff Heli Rescue Dustoff Heli Rescue  android helikopter asker kurt Dustoff Heli Rescue  android helikopter asker kurt Dustoff Heli Rescue


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma