DShutdown indir DShutdown 1.78.0.70

dshutdown.zip
248 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
DShutdown,uzaktan bilgisayar kapatmak için kullanabilirsiniz. özellikle yerel ağda işe yarıyor.DShutdown, birçok özel seçenekle yerel veya uzak PC'leri kolayca kapatmanıza ve uyandırmanıza olanak tanıyan bağımsız bir programdır.

DShutdown, standart kapatma seçeneklerinden daha fazlasını destekler, "saf" kapatma ile ilgili seçenekler vardır (örneğin, zorunlu, ancak "temiz" kapatmaya neden olan "beklemeden sonra zorla" seçeneği). Belirli bir uygulama sona erdikten sonra bilgisayarı kapatmanıza izin veren izleme seçenekleri vardır (birkaç dosyayı sıkıştırmanın sonunda kullanışlıdır). İnternet trafiği belirli bir veri hızının altına düştüğünde bilgisayarı kapatma seçenekleri de vardır (büyük bir indirmeyi bitirdiğinde bilgisayarı kapatmak için kullanışlıdır).

Ayrıca, kullanıcı veya bir uygulama tarafından başlatılan bir kapatma talebini durdurmak ve ardından kapatma talebini DShutdown'dan seçilen seçeneklerle yürütmek de mümkündür. (Örneğin: sunucu kapandığında tüm Lan PC'leri aynı anda kapatmak için).

DShutdown, oturumu kapatmadan ve ayarları kaydetmeden bir gücü kapatmaya zorlamaz. DShutdown bunun yerine PC'nizde oturumu kapatmak, kapatmak ve güvenli bir şekilde kapatmak için bir yol sağlar. Dolaşım profilleri kullanan yöneticiler bu özelliğin avantajlarından memnun kalacaklardır.
Etiketler: ağdan bilgisayar kapatma , DShutdown indir

Dimio indir Bak
DShutdown indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

dcm4che

hastane cd lerini açma