DShutdown logo DShutdown 1.78.0.70

dshutdown.zip
248 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

DShutdown,uzaktan bilgisayar kapatmak için kullanabilirsiniz. özellikle yerel ağda işe yarıyor.DShutdown, birçok özel seçenekle yerel veya uzak PC'leri kolayca kapatmanıza ve uyandırmanıza olanak tanıyan bağımsız bir programdır.

DShutdown, standart kapatma seçeneklerinden daha fazlasını destekler, "saf" kapatma ile ilgili seçenekler vardır (örneğin, zorunlu, ancak "temiz" kapatmaya neden olan "beklemeden sonra zorla" seçeneği). Belirli bir uygulama sona erdikten sonra bilgisayarı kapatmanıza izin veren izleme seçenekleri vardır (birkaç dosyayı sıkıştırmanın sonunda kullanışlıdır). İnternet trafiği belirli bir veri hızının altına düştüğünde bilgisayarı kapatma seçenekleri de vardır (büyük bir indirmeyi bitirdiğinde bilgisayarı kapatmak için kullanışlıdır).

Ayrıca, kullanıcı veya bir uygulama tarafından başlatılan bir kapatma talebini durdurmak ve ardından kapatma talebini DShutdown'dan seçilen seçeneklerle yürütmek de mümkündür. (Örneğin: sunucu kapandığında tüm Lan PC'leri aynı anda kapatmak için).

DShutdown, oturumu kapatmadan ve ayarları kaydetmeden bir gücü kapatmaya zorlamaz. DShutdown bunun yerine PC'nizde oturumu kapatmak, kapatmak ve güvenli bir şekilde kapatmak için bir yol sağlar. Dolaşım profilleri kullanan yöneticiler bu özelliğin avantajlarından memnun kalacaklardır.
DShutdown DShutdown Resimli Anlatim


KMSpico

KMSpico

windows ve office lisanslama
Winaero Tweaker

Winaero Tweaker

windows ayarlarını değiştirme
Restorer Ultimate

Restorer Ultimate

silinen dosyaları geri getirme
SoftPerfect Network Scanner

SoftPerfect Network Scanner

Ağ Tarama Programı
Windows 11

Windows 11

windows 11 işletim sistemi

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü