Dropple indir Dropple 3.2.1

id1100092726?mt=8
174 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):0 Hit 0
iphone için top denge oyunu; 360 Degree ve Circlify?ın yaratıcısı The Mascoteer oyun lab?ın piyasaya çıkardığı en son uygulama.

Dropple?da zamanlama her şeydir! Oyuncu olarak, merdiven boyunca aşağı doğru seken bir topa yardımcı olmanız, o hızlandıkça önündeki basamakları düzenlemeniz gerekiyor.

Basamak eklemek için zıplayan topun önüne tıklayın, ama bunu topun açısına göre doğru bir çizgide yaptığınızdan emin olun aksi takdirde oyun sona erecektir.Kenardan uzak bir noktaya yerleştirdiğinizde, top basamağa çarparak açıyla tekrar zıplayacaktır. Ancak duraksarsanız ya da basamağı yerleştirmeniz çok uzun sürerse top merdivenin kenarından aşağı düşecektir.

Yavaş ve dikkatli olarak , her basamağı doğrulukla yerleştirmek mi, yoksa hızlı olarak birden çok basamak yerleştirerek başarılı bir başlangıç mı yapmak mı ?!Dropple başta basit görünebilir ancak stratejinin de kesin bir rolü vardır.

Son zamanlarda çıkan Stairway?den uyarlanan bu eğlenceli uygulama, her yaştan kullanıcıyı eşsiz oyun deneyimiyle kendine çekiyor. Dropple renkli ve büyüleyici 3D grafikleri, oyunda ne kadar ilerlerseniz ilerleyin sizi zorlayan oyun yapısıyla, kolay oynanışıyla çok iyi hissettiriyor.

Dropple dünyasına bir adım atın ve saatlerce eğlenin!
Şimdilik ücretsiz..

Dropple 3.2.1,iphone için top denge oyunu


Etiketler: iphone için top denge oyunu, dropple indir, iphone için dropple, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu