Drag Racing 4x4 indir Drag Racing 4x4 1.0.150

android
22 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Drag Racing 4x4, drag yarışı heyecanını Android cihazlarımızda yaşamamızı sağlayan  oyun.

Drag Racing 4x4 bize dört çeker kamyon ve jiplerden birini seçerek diğer dört çeker araçlarla yarıştırabilme imkanı sunuyor. Oyunda aracımıza en hızlı şekilde kalkış yaptırmalı, doğru zamanda vites atlatarak bitiş çizgisini en önde geçmeliyiz.

Drag Racing 4x4 bize birçok farklı dört çeker araç seçeneği sunmakta. Hatta bu araçlar arasında Monster Truck olarak adlandırılan devasa dört çeker araçlar bile yer alıyor. Her araç kendine özgü bir yapıya sahip ve yarışlarda bu özellikler ön plana çıkmakta.

Drag Racing 4x4'de yarışları kazandıkça arabamızı geliştirebiliyor ve motorunu, nitro ve yol tutuşu gibi özelliklerini güçlendirebiliyoruz. Oyunun yüksek kalite grafikleri bize dört çeker araçları en güzel şekilde yansıtmakta. Gerçekçi fizik hesaplamaları ile desteklenen oynanış sistemi oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmemizi sağlıyor.

Oyunun karışık olmayan kolay kontrolleri sayesinde eğlencemiz baltalanmamakta. Vites değiştirmemiz gereken zamanı ve mevcut hızımızı güzel bir şekilde tasarlanmış kokpit görünümü ile takip edebiliyoruz.

Drag Racing 4x4 Resimli Anlatim

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması