Drag Racing 4x4 indir Drag Racing 4x4 1.0.150

reativemobile.dr4x4&hl=tr
22 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Drag Racing 4x4, drag yarışı heyecanını Android cihazlarımızda yaşamamızı sağlayan  oyun.

Drag Racing 4x4 bize dört çeker kamyon ve jiplerden birini seçerek diğer dört çeker araçlarla yarıştırabilme imkanı sunuyor. Oyunda aracımıza en hızlı şekilde kalkış yaptırmalı, doğru zamanda vites atlatarak bitiş çizgisini en önde geçmeliyiz.

Drag Racing 4x4 bize birçok farklı dört çeker araç seçeneği sunmakta. Hatta bu araçlar arasında Monster Truck olarak adlandırılan devasa dört çeker araçlar bile yer alıyor. Her araç kendine özgü bir yapıya sahip ve yarışlarda bu özellikler ön plana çıkmakta.

Drag Racing 4x4'de yarışları kazandıkça arabamızı geliştirebiliyor ve motorunu, nitro ve yol tutuşu gibi özelliklerini güçlendirebiliyoruz. Oyunun yüksek kalite grafikleri bize dört çeker araçları en güzel şekilde yansıtmakta. Gerçekçi fizik hesaplamaları ile desteklenen oynanış sistemi oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmemizi sağlıyor.

Oyunun karışık olmayan kolay kontrolleri sayesinde eğlencemiz baltalanmamakta. Vites değiştirmemiz gereken zamanı ve mevcut hızımızı güzel bir şekilde tasarlanmış kokpit görünümü ile takip edebiliyoruz.


Etiketler: android arazi araba yarışı , Drag Racing 4x4 indir

Creative Mobile indir Bak


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

dcm4che

hastane cd lerini açma