Download YouTube To MP3 logo Download YouTube To MP3 1.0

DownloadYouTubeToMP3.exe
6.2 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Download YouTube To MP3, YouTube şarkı indirme konusunda kullanıcılara oldukça pratik ve kolay bir çözüm sunan ücretsiz bir YouTube MP3 indirme programıdır.

İnternet bağlantısı mevcutken kullanabileceğimiz YouTube üzerindeki şarkıları MP3 çalarımız, televizyonumuz veya cep telefonumuzda dinlememiz mümkün olmamaktadır. İnternet bağlantısına sahip olmayan veya kotalı internet bağlantısı olan bu cihazlarda YouTube üzerindeki favori şarkılarımızı dinlemek için özel bir çözüme ihtiyaç duymaktayız. İşte Download YouTube To MP3 bize bu çözümü ücretsiz olarak sunan bir YouTube müzik indirme programıdır.

Program gereksiz kısayollardan, menülerden veya arayüz öğelerinden arındırılmıştır. Bu sayede sadece ihtiyacımızı görerek alakasız işlerle boğuşmadan şarkıları indirebilmekteyiz. Tek yapmamız gereken tarayıcımız üzerinden indireceğimiz şarkının bağlantısını kopyalamak ve program arayüzündeki adres çubuğuna yapıştırarak Download tuşuna basmaktır. Bu arayüzde indirme işlemini takip edebilmektesiniz.

Programın oldukça kullanışlı bir yönü ise indireceğiniz MP3 dosyalarının ses seviyesini belirlemenize imkan tanımasıdır. Bu sayede bu şarkıları kısık, orta veya yüksek ses seviyesine sahip olarak indirebilirsiniz.

Download YouTube To MP3 Resimli Anlatim


Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

KMSpico

windows ve office lisanslama

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu