Download YouTube To MP3 indir Download YouTube To MP3 1.0

DownloadYouTubeToMP3.exe
6.2 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Download YouTube To MP3, YouTube şarkı indirme konusunda kullanıcılara oldukça pratik ve kolay bir çözüm sunan ücretsiz bir YouTube MP3 indirme programıdır.

İnternet bağlantısı mevcutken kullanabileceğimiz YouTube üzerindeki şarkıları MP3 çalarımız, televizyonumuz veya cep telefonumuzda dinlememiz mümkün olmamaktadır. İnternet bağlantısına sahip olmayan veya kotalı internet bağlantısı olan bu cihazlarda YouTube üzerindeki favori şarkılarımızı dinlemek için özel bir çözüme ihtiyaç duymaktayız. İşte Download YouTube To MP3 bize bu çözümü ücretsiz olarak sunan bir YouTube müzik indirme programıdır.

Program gereksiz kısayollardan, menülerden veya arayüz öğelerinden arındırılmıştır. Bu sayede sadece ihtiyacımızı görerek alakasız işlerle boğuşmadan şarkıları indirebilmekteyiz. Tek yapmamız gereken tarayıcımız üzerinden indireceğimiz şarkının bağlantısını kopyalamak ve program arayüzündeki adres çubuğuna yapıştırarak Download tuşuna basmaktır. Bu arayüzde indirme işlemini takip edebilmektesiniz.

Programın oldukça kullanışlı bir yönü ise indireceğiniz MP3 dosyalarının ses seviyesini belirlemenize imkan tanımasıdır. Bu sayede bu şarkıları kısık, orta veya yüksek ses seviyesine sahip olarak indirebilirsiniz.


Etiketler: youtube mp3 olarak indirme , Download YouTube To MP3 indir

Brook Park Software indir Bak
Download YouTube To MP3 indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu