Doviz.com indir Doviz.com 6.1.8

etails?id=com.Doviz&hl=tr
8.8MB
Dil tr
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):0 Hit 0
anlık döviz takibi; Piyasayı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com?un resmi uygulaması ile en güncel haberler ve kripto para, döviz, altın ve borsa verileri anında cebinizde!

Döviz uygulamasını kullanarak:

?? İstediğiniz döviz kurları, altın ve hisse senetleriyle kendi portföyünüzü oluşturup, sizin için önemli bütün finans bilgilerini aynı anda takip edebilirsiniz.
? Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını öğrenebilir; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişim grafikleriyle takip edebilirsiniz.
? En güncel piyasa haberlerine anında ulaşabilir, bildirimler sayesinde piyasayla ilgili en önemli gelişmeleri ilk siz öğrenebilirsiniz.
? Döviz çevirici ile 70?ten fazla döviz kurunu birbirleriyle karşılaştırabilir ve farklı türlerde altın fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.
? Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğiniz kur bilgileri istediğiniz değere ulaştığı anda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Doviz.com 6.1.8, anlık döviz takibi


Etiketler: Doviz.com indir, anlık döviz takibi, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

VisiPics

aynı fotoğrafları bulma program

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Tabii

eğitim ve oyun bir arada

Slenderman Mansion

3D rüya korku oyunu

Windows 7

Windows 7 sp1