Doors logo Doors 1.0.70.0

9e-4a35-957c-20729c723e92
21 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Android ve iOS platformunun en iyi zeka oyunlarından biri olan Doors'un Windows Phone sürümüdür. Mükemmel tasarlanmış odaların dört bir köşesine çok iyi gizlenmiş öğeleri kullanarak ilerlediğiniz oyunda, kapıları açmak göründüğü kadar kolay değil.

Benzer odadan kaçış oyunlarından oldukça farklı olan Doors adlı oyundaki temel amaç, gizli öğelerin tümünü keşfederek odaların kapısını açmak. Kapıların üstündeki simgeler, bölümü geçmenizde önemli bir rol oynasa da kapıları açmak her bölümde giderek zorlaşıyor. Kimi bölümde cihazınızı sağa sola sallamanız, kimi bölümde ters çevirmeniz, kimi bölümlerde ise yan yatırmanız gerekecek. Bu da oyunun en eğlenceli yanı diyelebilirim. Zira bu işlemleri yapmadan bölümü geçmeniz imkansız.

Oyunun zorluk seviyesi ise, ne çok zor ne çok kolay olarak ayarlanmış. Bazı bölümleri kolayca geçebiliyorsunuz ancak bazı bölümlerde ciddi anlamda üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Geçtiğiniz bölümleri size sormadan otomatik olarak kaydeden oyundaki bölüm sayısı da oldukça yeterli.

Şifre çözerek ilerleyebileceğiniz eğlenceli ve düşündürücü aynı zamanda ücretsiz bir oyun arıyorsanız Doors'u kesinlikle denemelisiniz.

Doors Resimli Anlatim Doors Resimli Anlatim Resimli Anlatim Doors Resimli Anlatim Resimli Anlatim Resimli Anla


Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama